M jak miłość, odcinek 1673: Wyrodna Weronika znów zapoluje na Polę! Przekabaci Anitę za plecami Gryca – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1673: Wyrodna Weronika znów zapoluje na Polę! Przekabaci Anitę za plecami Gryca – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Wyrodna Weronika znów zapoluje na Polę! Przekabaci Anitę za plecami Gryca – ZDJĘCIA

2022-09-23 12:59

W 1673 odcinku "M jak miłość" wyrodna matka Poli (Hanna Nowosielska) znów przypuści atak na dziecko! W przeszłości pokazała, na co ją stać, a teraz znów spróbuje podjeść Anitę (Melania Grzesiewicz), która miałaby za plecami Kamila (Marcin Bosak) wejść z nią w pewien układ... Sekretarka w 1673 odcinku "M jak miłość" od razu zrozumie, że Weronice chodzi o to, by odzyskać Polę i przejąć opiekę nad córką, którą niegdyś porzuciła, a potem porwała. Anita przestraszy się, że Gryc znów wpadnie w szał, kiedy Weronika wmiesza się w ich życie.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku "M jak miłość" Weronika znów spróbuje zawładnąć życiem Anity i Kamila. Będzie się bała rozmawiać z Grycem, który dobrze pamięta, że Pola cierpiała przez wyrodną matkę. Najpierw kobieta podrzuciła ją pod jego opiekę, a potem wraz z kochankiem porwali niewinną dziewczynkę i narazili na niebezpieczeństwo. Sąd zadecydował, że Kamil ma sprawować opiekę nad Polą, a Weronika ma możliwość widywania się z nią tylko w określonych porach. W 1673 odcinku "M jak miłość" matka Poli zadzwoni do Anity i spróbuje ją podejść! - (...) Wiesz, że przeprowadziłam się do Warszawy już na stałe, koniec z tymi długimi wycieczkami. Znalazłam nawet fajne mieszkanie. Teraz kiedy realnie mam warunki do tego, chciałabym renegocjować zasady moich spotkań z Polą - powie Weronika, ale sekretarka ostro zareaguje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1669: Werner pogrąży kancelarię jeszcze bardziej! Budzyński nigdy mu tego nie daruje

Anita nie zgodzi się działać za plecami Kamila w 1673 odcinku "M jak miłość"

- Przepraszam cię, Weronika, ale naprawdę nie mogę o tym rozmawiać za plecami Kamila - oznajmi stanowczo ukochana prawnika. - Dlatego chciałabym, żebyśmy we trójkę usiedli i na spokojnie to wszystko przegadali. Wiem, że dzisiaj to nie jest mój dzień, ale może mogłabym do was wpaść po południu na chwilę. Zresztą chciałabym coś podrzucić dla Poli - nie odpuści Weronika w 1673 odcinku "M jak miłość". Ostatecznie faktycznie dojdzie do spotkania, kiedy to Weronika spróbuje znów wtargnąć w życie Gryca i córki. 

Weronika dopnie swego i znów namiesza 

- Kamil, ja rozumiem twój upór i wątpliwości - zacznie Weronika w 1673 odcinku "M jak miłość", kiedy spotka się z nim i Anitą na rozmowę na Deszczowej. - I wiem, że to nie jest brak dobrej woli, tylko martwisz się o Polę i liczy się dla ciebie jej dobro. Dlatego pomyślałam, że będziemy wprowadzać zmiany małymi krokami, żebyś miał nad tym wszystkim kontrolę - powie całkiem do rzeczy Weronika i nie będzie już brzmiała jak zaborcza, zła kobieta. Gryc zmięknie i zgodzi się na pewne ustępstwa. Czy słusznie? To okaże się w przyszłości. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1673: Kinga i Piotrek znów będą mieli inną córkę! W rodzinie Zduńskich dojdzie do rewolucji - ZDJĘCIA

Najnowsze