M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

Magda (Anna Mucha) w "M jak miłość" będzie walczyć o Andrzeja (Krystian Wieczorek) do samego końca! Niezwykła intuicja Budzyńskiej spowoduje, że zdrada jej męża nieustannie będzie przegrywać z jej wielką miłością! Julia (Marta Chodorowska) będzie knuła, podpuszczała, a w końcu wymuszała na Andrzeju odejście od żony. Ale zawsze to Magda będzie górą! Bo czy ktokolwiek w "M jak miłość" umiałby oprzeć się jej wyznaniom i gestom kochającej na zabój żony?

Magda w "M jak miłość" pokona Julię miłością? Andrzej nie będzie mógł się jej  oprzeć 

Magda w "M jak miłość" będzie coraz mocniej czuła, że Andrzej ukrywa przed nią paskudną tajemnice. Z kolei Budzyński co rusz z będzie próbował zmierzyć się z prawdą i powiedzieć o wszystkim żonie. A podstępna Julia, swoją "pasywną agresją" - jak określił jej zachowanie Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość" - małymi kroczkami będzie przymuszała kochanka do zostawienia żony. Tyle, że na drodze do "sukcesu" Malickiej stanie... miłość Magdy!

Magda w "M jak miłość" nie podda się bez walki!

W 1673 odcinku "M jak miłość" Julia po raz kolejny postawi Andrzeja w sytuacji teoretycznie bez wyjścia. I Budzyński postanowi powiedzieć o wszystkim Magdzie, ale kiedy wróci do domu nie będzie w stanie tego zrobić! Dlaczego?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1677: Andrzej po odejściu Magdy znajdzie jednego człowieka, który go zrozumie. Będzie z nim pił na umór. Aż trudno uwierzyć, kto to jest - ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu

Kiedy Andrzej stanie w drzwiach domu w 1673 odcinku "M jak miłość" powita =go romantyczna kolacja i pewna niecodzienna prezentacja w wykonaniu Magdy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. 

Na ścianie domu Budzyńskich w 1673 odcinku "M jak miłość" wyświetlone będą ZDJĘCIA z ich najpiękniejszych chwil w życiu, a romantyczna muzyka podkreśli nastrój chwili. 

- Dla najlepszego męża na świecie - Magda ciepłym głosem powita Andrzeja w domu.  

Magda w "M jak miłość" niczego nie żałuje

Później w 1673 odcinku "M jak miłość" wydarzy się tragedia - Magda upadnie trzymając się za serce, a spanikowany Andrzej będzie podawał jej wodę. Ostatecznie małżonkowie znów wylądują w łóżku, gdzie Budzyńska zdobędzie się na kolejne wielkie wyznanie. 

- No i co? Po naszym romantycznym wieczorze - podsumuje wydarzenia Magda. 

- Przestraszyłaś mnie dzisiaj, wiesz o tym? - odpowie Andrzej. 

- Nawet jakbym, nawet jakby coś mi się stało... To miałam dobre życie - oznajmi Magda przytulona do męża z pięknym uśmiechem. - Szczęśliwe... I spotkałam mężczyznę, który jest moją miłością odwzajemnioną...

Później Magda doda, że jedyne czego jej zabrakło, to faktu urodzenia ukochanemu mężowi dziecka. Nawet w 1674 odcinku "M jak miłość", kiedy pijany Andrzej wróci do domu z silnym postanowieniem wyznania prawdy o zdradzie, Magda przerwie mu "występ" i zada tylko jedno pytanie: - Czy ty mnie kochasz? 

Taki rozwój wydarzeń w "M jak miłość" silnie chroni małżeństwo Budzyńskich. Julia mogłaby zatańczyć na rzęsach, a i tak nie pokona prawdziwej miłości, która łączy Andrzeja i Magdę. Aż żal, że prawda jednak wyjdzie na jaw.   

Nie przegap: M jak miłość. Kolejna wpadka z dziećmi! Fani wyłapali żenujący szczegół - ZDJĘCIA

Najnowsze