M jak miłość, odcinek 1672: Ostatnia rozmowa Argasińskich. Tak pożegnają się raz na zawsze - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1672: Ostatnia rozmowa Argasińskich. Tak pożegnają się raz na zawsze - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Ostatnia rozmowa Argasińskich. Tak pożegnają się raz na zawsze - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-09-26 20:44

W 1672 odcinku "M jak miłość" odbędzie się ostatnie spotkanie Argasińskich. Patrycja (Alżbeta Lenska) i Jerzy (Karol Strasburger) spotkają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Zanim nastąpi oficjalne rozwiązanie małżeństwa, para porozmawia ten ostatni raz. O dziwo, nie będzie to kłótnia i ostra wymiana zdań, tak jak miało to miejsce w przeszłości. W 1672 odcinku "M jak miłość" Argasińscy w smutku zamienią kilka ostatnich zdań, a postawa Jerzego może wydać się szokująca! Nawet Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie pozostanie obojętna.

"M jak miłość" odcinek 1672 - wtorek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku "M jak miłość" Argasińscy spotkają się w sądzie, gdzie odbędzie się ich ostatnia rozmowa jako małżeństwo. Patrycja uda się na rozprawę w towarzystwie Marysi, która wesprze ja w trudnym momencie. Jerzy nie będzie już przypominał dawnego tyrana, który robił z żoną co zechciał. Wręcz przeciwnie, wyda się cichy i przygaszony. Padnie nawet nietypowa propozycja z jego strony. - Wolałbym, żebyśmy to załatwili tu ze sobą, a nie na sali sądowej - oznajmi Argasiński. - Nie chcę od ciebie żadnych pieniędzy. Zapracowałeś na to bardzo ciężko i nie musisz się niczym dzielić. Natomiast bardzo bym chciała móc odebrać moje oszczędności, te sprzed małżeństwa - powie Patrycja i nie zgodzi się na propozycję ordynatora, który zaproponuje jej pieniądze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1672: Ostatnia rozmowa Argasińskiego i Patrycji przed rozwodem. Znów spróbuje ją przekupić

Patrycja i Jerzy pożegnają się w 1672 odcinku "M jak miłość"

- (...) Tego było mało, a ty wychowujesz dziecko, więc potrzebujesz więcej pieniędzy - uprze się Argasiński. - Wychowujemy dziecko... razem z Łukaszem i damy sobie radę. Przepraszam na chwilę - powie Patrycja i na tym zakończy się ich wymiana zdań. Argasiński w 1672 odcinku "M jak miłość" zauważy siedzącą na ławie Marysię i postanowi ją zaczepić, skoro żona utnie temat. 

- Przepraszam bardzo... Wiem, że bardzo ją skrzywdziłem, ale poniosłem już za to zasłużoną karę - zacznie Argasiński. - Po prostu straciłem wszystko - wyzna Jerzy Marysi w 1672 odcinku "M jak miłość". - Wiem, że pani też mieszka w Grabinie i... Mam do pani taką prośbę... Proszę się nią opiekować, dobrze? - Tak, to mogę panu obiecać - przytaknie Marysia. Następnie odbędzie się rozprawa, Argasińscy przestaną być małżeństwem, a Patrycja wróci do Łukasza (Jakub Józefowicz). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze