M jak miłość, odcinek 1672: Kolejny wróg Patrycji pojawi się po rozprawie rozwodowej. Jerzy zniknie, ale będzie miał godnego następcę?

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1672: Kolejny wróg Patrycji pojawi się po rozprawie rozwodowej. Jerzy zniknie, ale będzie miał godnego następcę?

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Kolejny wróg Patrycji pojawi się po rozprawie rozwodowej. Jerzy zniknie, ale będzie miał godnego następcę?

2022-09-12 12:16

Patrycja (Alżbeta Lenska) rozwiedzie się w 1672 odcinku "M jak miłość" i będzie myślała, że to koniec nieporozumień, dramatów i stresu w jej życiu. Jerzy (Karol Strasburger) okaże w sądzie skruchę, a nawet zaproponuje pomoc finansową! Argasiński faktycznie da sobie spokój z niszczeniem życia Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz), ale to nie koniec kłopotów... Kiedy świeżo upieczeni rodzice pomyślą, że zaczyna się nowy, dobry etap w ich życiu, wszystko zacznie się psuć! W 1672 odcinku "M jak miłość" w miejsce Argasińskiego pojawi się inna osoba, która ostro namiesza u Patrycji i Wojciechowskiego.

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 25.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Patrycji i Jerzego stanie się przeszłością! Para spotka się w sądzie, gdzie Patrycja pojawi się wraz z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). O dziwo, nie dojdzie do awantury i słownych przepychanek. Argasiński obiecał, że odpuści żonie i tak też się stanie. Zaproponuje jej nawet pomoc finansową, na co Patrycja się nie zgodzi. - Doceniam twój gest, ale niczego od ciebie nie chcę, żadnych pieniędzy. Ciężko na to wszystko pracowałeś, nie musisz się ze mną dzielić - powie Patrycja w 1672 odcinku "M jak miłość". - Będę wdzięczna, jeśli odzyskam swoje oszczędności. Te sprzed naszego małżeństwa - doda. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1668: Barbara na wieść o tragedii Mateusza na statku weźmie sprawy w swoje ręce! Tak uratuje wnuka- ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość po wakacjach. Patrycja z synem Jasiem zaczną nowe życie? Argasińska ogłasza szokujące zmiany

Nowy wróg Patrycji i Łukasza?! W 1672 odcinku "M jak miłość" nastąpi szokujący zwrot akcji

Argasińska ledwo wyzna Łukaszowi, że właśnie uwolnili się od Jerzego, a dostanie cios prosto w serce od jego matki! W 1672 odcinku "M jak miłość" to Marta (Dominika Ostałowska) okaże Patrycji kompletny brak szacunku i skarży ją o niszczenie życia jej synowi. Marta pojawi się w leśniczówce i da do zrozumienia, że para nie radzi sobie za dobrze, więc ona łaskawie proponuje im pieniądze, by jakoś mogli się utrzymać. To wstrząśnie Argasińską, która nie będzie chciała przyjąć gotówki od matki ukochanego. Kiedyś były przyjaciółkami, ale w 1672 odcinku "M jak miłość" Argasińska pozna prawdę, co Marta naprawdę o niej myśli...

Marta oskarży Patrycję o niszczenie planów Łukasza w 1672 odcinku "M jak miłość"

Marta nawet nie będzie ukrywała, że nie jest zadowolona z tego, jak wygląda życie jej syna. Pracował w Warszawie, w klinice, a teraz musiał przenieść się do malutkiej przychodni, gdzie zarabia o wiele mniej. - Wiem, że Łukasz ciężko pracuje, bierze dodatkowych pacjentów, ale... Nie oszukujmy się, w wiejskiej przychodni nie zarabia się kokosów. Pomyślałam, że może przydałaby wam się pomoc finansowa - stwierdzi Marta, której słowa cytuje swiatseriali.interia.pl.

Wojciechowska uzna, że to przez Patrycję syn się cofa, zamiast rozwijać. Marta zaproponuje też, że Łukasz wcale nie musi wiedzieć o pieniądzach. W ten sposób postara się namówić Argasińską do oszustwa!- Marta, przepraszam, ale chyba nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy. Dziękuję ci za twoją propozycję, ale nie, nie potrzebujemy żadnej pomocy - ostro skwituje Patrycja w 1672 odcinku "M jak miłość". Niestety okaże się, że problemy z Jerzym się skończyły, a pojawią się nowe, tym razem z Martą w roli głównej. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Andrzej uzna dziecko Julii. Wyciągnie od Budzyńskiego spore alimenty? - ZDJĘCIA

Najnowsze