M jak miłość, odcinek 1672: Patrycja wpadnie w panikę na widok Argasińskiego w sądzie! Nie będzie chciała Łukasza

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1672: Patrycja wpadnie w panikę na widok Argasińskiego w sądzie! Nie będzie chciała Łukasza

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Patrycja wpadnie w panikę na widok Argasińskiego w sądzie! Nie będzie chciała Łukasza

W 1672 odcinku "M jak miłość" dojdzie do rozprawy rozwodowej Argasińskich. Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie wydawała się spokojna i pewna siebie, ale na widok okrutnego męża (Karol Strasburger) wpadnie w panikę! Co gorsze, nie będzie przy niej Łukasza (Jakub Józefowicz), bo ukochana za żadne skarby nie będzie go chciała zabrać na rozprawę. Na szczęście w 1672 odcinku "M jak miłość" będzie obecna ważna osoba z rodziny Mostowiaków, która postara się uratować sytuację. Jak potoczy się rozwod, co powiedzą sobie Argasińscy - sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 25.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku "M jak miłość" na początku nic nie będzie zapowiadało katastrofy. Patrycja będzie wydawała się silna i pewna siebie i zapewni wszystkich, że sama da sobie radę. Niestety z tego powodu nie pozwoli, aby Łukasz jej towarzyszył w tym ważnym dniu i gorzko tego pożałuje!

Łukasz w "M jak miłość" będzie umierał ze strachu o Patrycję

Jak podał portal swiatseriali.interia.pl w 1672 odcinku "M jak miłość" Łukasz będzie się bardzo martwił o ukochaną, pełen najgorszych przeczuć. Wszyscy jeszcze pamiętamy do jakich podłości zdolny jest Argasiński, który więził, faszerował psychotropami ciężarną żonę! I jak zobaczymy, Patrycja też to doskonale pamięta, więc na widok małżonka struchleje ze strachu. 

- Nie chcę, żebyś jechała sama... Martwię się o ciebie - będzie błagał Łukasz w 1672 odcinku "M jak miłość". 

- Niepotrzebnie. Poradzę sobie. Zrozum... Chcę raz na zawsze zamknąć tamten etap mojego życia. I muszę to zrobić sama - zgasi go Patrycja.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie? - WIDEO

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu

Jednak przed salą sądową Patrycja na widok męża dosłownie struchleje ze strachu! I gdyby nie upór Łukasza, który ubłaga Marysię (Małgorzata Pieńkowska), aby towarzyszyła jego ukochanej, nie wiadomo jak by się to skończyło. 

- Już nie musisz się bać. To wszystko jest już za tobą. Jesteś matką, masz swoją rodzinę. Dasz sobie radę - Marysia przedrze się przez lęk Patrycji i dotrze do jej rozumu.  

Argasiński w "M jak miłość" pomoże żonie?

Niespodziewanie pomocną dłoń do żony w 1672 odcinku "M jak miłość" wyciągnie sam Argasiński! Jerzy zaproponuje Patrycji, aby wszystko ustalili między sobą przed wejściem na salę rozpraw. Ale duma Argasińskiej weźmie górę. 

- Doceniam twój gest, ale niczego od ciebie nie chcę, żadnych pieniędzy. Ciężko na to wszystko pracowałeś, nie musisz się ze mną dzielić - odpowie Patrycja. - Będę wdzięczna, jeśli odzyskam swoje oszczędności. Te sprzed naszego małżeństwa.

- To były jakieś grosze! Oczywiście, że ci je zwrócę, ale bądź rozsądna... Wychowujesz dziecko, potrzebujesz pieniędzy... - Argasiński będzie się upierał, aby obdarować żonę pieniędzmi.

- Wychowujemy dziecko. Z Łukaszem damy sobie radę - przerwie mężowi Patrycja.

Wszystkie znaki na niebie i zmieni wskazują, że w 1672 odcinku "M jak miłość" Patrycja i Argasiński rozwiodą się. Ostatecznie to ordynator będzie w kiepskim stanie po tym wszystkim i zacznie wyżalać się... Marysi! I zapewne tak łatwo z życia byłej żony i Łukasza nie zniknie.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1669: Rozdzierające serce wyznanie Magdy. Oddałaby wszystko, żeby urodzić Andrzejowi dziecko – ZDJĘCIA, WIDEO

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze