M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Andrzej uzna dziecko Julii. Wyciągnie od Budzyńskiego spore alimenty? - ZDJĘCIA

2022-09-13 21:34

W 1673 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zyska pewność, że dziecko, którego spodziewa się Julia (Marta Chodorowska) jest jego! Kochanka Budzyńskiego wręczy mu bowiem wyniki testów DNA na ojcostwo, które potwierdzą, że to z nim, a nie ze swoim mężem zaszła w ciążę. Pobyt Julii w szpitalu w 1673 odcinku "M jak miłość" dobiegnie końca, ciąża nie będzie już zagrożona, więc Andrzej znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. Uzna dziecko za swoje i postanowi powiedzieć o wszystkim Magdzie (Anna Mucha). Dzięki temu Julia zdoła wyciągnąć od Budzyńskiego alimenty! Sprawdź, co się wydarzy dalej i zobacz ZDJĘCIA z 1673 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku "M jak miłość" Julia nie straci ciąży, dziecko uda się uratować i po kilku dniach w szpitalu minie zagrożenie, że Malicka poroni. Kolejny raz Andrzej stanie na wysokości zadania i jak przystało na troskliwego kochanka, otoczy opieką ciężarną Julię. Zgodnie z daną jej obietnicą, że zrobi wszystko, by dziecko urodziło się zdrowe.

Zwłaszcza, że testy na ojcostwo, które w 1673 odcinku "M jak miłość" wręczy mu Julia potwierdzą, że Budzyński jest ojcem, a nie mąż Malickiej. Dlatego Andrzej osobiście odbierze kochankę ze szpitala, zawiezie ją do mieszkania i tam ustalą co robić dalej. Julia będzie szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Osiągnie bowiem swój cel - Budzyński będzie na każde jej zawołanie!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

Czy Andrzej w 1673 odcinku "M jak miłość" odejdzie od Magdy do Julii?

Razem z przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) w 1673 odcinku "M jak miłość" będzie knuła jak rozbić małżeństwo Andrzeja z Magdą. Przyzna się bowiem przyjaciółce, że miłość, którą kiedyś czuła do Budzyńskiego wróciła w obliczu tragedii, jaka na nich spadła. I zauważy, że ona także nie jest mężowi Magdy obojętna. Co w tej sytuacji zrobi Andrzej w 1673 odcinku "M jak miłość? Zapewni Julię, że razem z nią wychowa dziecko. To oznacza, że odejdzie od Magdy? 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Marta pozna prawdę o zdradzie Budzyńskiego! Wojciechowska przeżyje okrutne déjà vu

- Andrzej jest na równi pochyłej swojej samotności. Obserwujemy to jego cierpienie, rozchwianie, rozpatrywanie różnych scenariuszy jak to może się za chwilę wydarzyć. On wie, że ta katastrofa się zbliża i to, że wszystko za chwilę wywróci się do góry nogami. To jest nieuniknione, to jest tylko kwestia czasu. Julia jest matką jego dziecka i zagrożeniem, które może pogrążyć całe jego życie - powiedział tajemniczo Krystian Wieczorek.

Andrzej w 1673 odcinku "M jak miłość" ucieknie od Julii

W 1673 odcinku "M jak miłość" rozegrają się sceny jak Andrzej przywiezie Julię ze szpitala do domu, dostanie pozytywny wynik na ojcostwo i z wrażenia aż opadnie na krzesło. Jakby do końca liczył, że to nie on jest ojcem dziecka Julii. Pod wpływem emocji ucieknie z mieszkania Julii. Po powrocie do Magdy będzie już gotów, żeby powiedzieć jej prawdę. Ale w 1673 odcinku "M jak miłość" na jego oczach Magda dostanie ataku serca!

Jaki będzie kolejny ruch Julii w 1673 odcinku "M jak miłość", szaleńczo zakochanej w Andrzeju? Naciągnie go na alimenty na dziecko skoro Budzyński stchórzy i nie przyzna się żonie, że Julia jest z nim w ciąży? Po kimś takim jak Malicka można się spodziewać wszystkiego.

M jak miłość. Andrzej wreszcie przyzna się Magdzie do zdrady. Dostanie wyniki testów na ojcostwo i nie będzie już odwrotu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze