M jak miłość, odcinek 1664: Dawid skatuje Antka Nieśpielaka! Pójdzie nie tylko o Basię - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1664: Dawid skatuje Antka Nieśpielaka! Pójdzie nie tylko o Basię - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1664: Dawid skatuje Antka Nieśpielaka! Pójdzie nie tylko o Basię - WIDEO

W 1664 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) przyjedzie do Grabiny i pozna Antka Nieśpielaka (Franciszek Szymański). Przystojny młodzian znajdzie się blisko Basi (Karina Woźniak), bo jego ojciec biznesmen ma chrapkę na ziemie należące do Mostowiaków i z tego tytułu nie będzie odstępował Marysi (Małgorzata Pieńkowska) na krok. A Antek zabierze się za uwodzenie córki Rogowskich i Dawid zrozumie to w mgnieniu oka! I choć młody Jaszewski przywita się elegancko z rywalem, kilka godzin później znajdzie powód, aby mu sprawić niezłe "lanie"! Zobacz koniecznie WIDEO z 1664 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" do Basi znów przyjedzie Dawid i nie spodoba mu się to, co zostanie na miejscu. Po domu Rogowskich zacznie się panoszyć Nieśpielak razem z przystojnym synkiem. "Stary" zacznie uwodzić Marysię, a młody zabierze się za czarowanie Basi. I Dawid zrozumie to w jednej chwili i nie spocznie, dopóki nie dopadnie rywala!

Trzeba przyznać, że scenarzyści "M jak miłość" ułatwili Dawidowi sprawę w 1664 odcinku serialu. W Grabinie odbędzie się manifestacja mieszkańców, zorganizowana przez Kisielową w obronie terenów leśnych przed Nieśpielakiem. A Dawid przybiegnie tam sfotografować całą akcję i będzie miał Antka "na widelcu" - zobacz WIDEO i GALERIĘ ZDJĘC!

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Franka skończona! Małżeństwo z Ameryki zniknie z jej synem Adamem w ostatnim 1665 odcinku

W trakcie protestacyjnej awantury w 1664 odcinku Dawid znajdzie powód, aby zadrzeć z Antkiem i od słowa do słowa pójdą w ruch pięści. Jak dotąd produkcja "M jak miłość" zachowuje w tajemnicy jak będzie wyglądał młody Nieśpielak po zetknięciu z młodym Jaszewskim, więc może być ostro!

Dawid w 1664 odcinku "M jak miłość" będzie walczył tak naprawdę o Basię. To młodą Rogowską pokochał Jaszewski szczerze i planuje z nią życie do grobowej deski. Możemy więc się spodziewać, że żaden Nieśpielak mu tego romantycznego planu łatwo nie zepsuje!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Mroczna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw. W 52 odcinku syn Staś odkryje jej sekret – ZDJĘCIA

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Najnowsze