M jak miłość, odcinek 1662: Szczere wyznanie Magdy przed poznaniem prawdy o zdradzie zwali Andrzeja z nóg!

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1662: Szczere wyznanie Magdy przed poznaniem prawdy o zdradzie zwali Andrzeja z nóg!

M jak miłość, odcinek 1662: Szczere wyznanie Magdy przed poznaniem prawdy o zdradzie zwali Andrzeja z nóg!

2022-05-16 12:34

W 1662 odcinku "M jak miłość" wyrzuty sumienia Andrzeja (Krystian Wieczorek) sięgną zenitu! Magda (Anna Mucha) w najgorszym dla niego momencie zdecyduje się wyznać prawdę o swoich uczuciach i ich małżeństwie. Prawnik będzie musiał patrzeć się w szczere oczy żony i nadal kłamać. Sytuacja w 1662 odcinku "M jak miłość" pogorszy się jeszcze bardziej, bo zdrada to jedno, ale Budzyński dowie się o kolejnych jej konsekwencjach. Magda wypowie ważne słowa i nie przewidzi, że tego samego dnia mąż dowie się, że został ojcem! Malicka (Marta Chodorowska) obwieści, że zaszła w ciążę.

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Magdę weźmie na szczere wyznania. Będzie widziała, że z mężem coś się dzieje, ale nie przewidzi, że jego spadek formy ma bezpośredni związek z Julią. Budzyńska nie wie o zdradzie i w 1662 odcinku "M jak miłość" na pewno się o niej nie dowie. Kobieta uzna, że pocieszy męża swoją szczerością i wyzna mu, że jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie i kocha Andrzeja ponad wszystko. Tego będzie już za wiele dla prawnika! Jego wyrzuty sumienia osiągną apogeum, a on zwierzy się Kamilowi (Marcin Bosak), że nie wytrwa dużej w kłamstwie. 

- Muszę o wszystkim powiedzieć Magdzie... - powie zestresowany Andrzej do Gryca w 1662 odcinku "M jak miłość", co spotka się z ostrą reakcją prawnika. Kamil nie godzi się na to, by Budzyńska poznała prawdę, ponieważ wie, że to ją załamie i może mieć fatalne skutki zdrowotne dla chorej na serce Magdy. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka skończona! Małżeństwo z Ameryki zniknie z jej synem Adamem w ostatnim 1665 odcinku

Magda w 1662 odcinku "M jak miłość" pomyśli, że swoim wyznaniem miłości i zapewnieniem Andrzeja, że jest z nim niewyobrażalnie szczęśliwa, doda mu otuchy i wsparcia. Tak naprawdę Budzyński aż się zagotuje z nadmiaru emocji i koszmarnej sytuacji, którą sam sobie zgotował. Niestety to dopiero początek skutków zdrady, bo Julia w 1662 odcinku "M jak miłość" poprosi go o spotkanie. Andrzej uda się do Malickiej i znów okłamie żonę, że wieczorem wychodzi do Wernera (Jacek Kopczyński), a nie spotkać się z kochanką. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 5 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP1? Premiera już ogłoszona

Budzyńska nie będzie miała podstaw w 1662 odcinku "M jak miłość", by nie wierzyć mężowi. Dalej będzie darzyła go zaufaniem. Nie dowie się, że Malicka jest w ciąży z jej mężem! 

- Co chciałaś mi powiedzieć? Co jest takie ważne? - zapyta Budzyński w 1662 odcinku "M jak miłość". - Strasznie mi przykro, Andrzej... - cytuje portal światseriali.pl słowa Julii. - Jestem w ciąży - powie wprost Malicka, a Andrzej ledwo ustoi na nogach. Magda nie ma pojęcia o zdradzie, a co dopiero o ciąży kochanki męża! Prawnik zacznie mieć wielkie kłopoty, większe niż kiedykolwiek wcześniej. Wiadomo już, że na tym się nie skończy. Andrzej przemyśli sprawę i zażąda testów DNA, co rozwścieczy kochankę. W finale "M jak miłość", czyli w 1665 odcinku, Malicka poprosi Budzyńską o spotkanie. Magda jeszcze pod koniec tego sezonu dowie się o wszystkim? Tego dowiemy się niebawem. 

Nagły zwrot w M jak miłość! Magda i Andrzej razem przeciwko Julii.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze