M jak miłość, odcinek 1661: Śmierć dziecka Franki jest blisko. Żona Pawła odczyta najgorszą wiadomość - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1661: Śmierć dziecka Franki jest blisko. Żona Pawła odczyta najgorszą wiadomość - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1661: Śmierć dziecka Franki jest blisko. Żona Pawła odczyta najgorszą wiadomość - ZDJĘCIA

2022-05-16 21:52

W 1661 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) na swoich urodzinach dostanie porażającą wiadomość o chorobie swojego dziecka! Zduńska zostawi Pawła (Rafał Mroczek) i ucieknie z bistro, aby dowiedzieć się, co się dzieje z małym Adamem i czy jej syn umiera. Sytuacja będzie wyglądać tragicznie. Okaże się, że dziecko Franki, Adam cierpi na ciężką chorobę autoimmunologiczną i pomoc matki jest mu niezbędna. Co postanowi Franka w 1661 odcinku "M jak miłość" wobec tak dramatycznych informacji o swoim synku?

"M jak miłość" odcinek 1661 - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1661 odcinku "M jak miłość" Paweł urządzi dla Franki wielką, urodzinową niespodziankę. Rodzina Zduńskich i przyjaciele zbiorą się w bistro i tam zaczekają na solenizantkę. I choć Franka od rana będzie się wzbraniała przed świętowaniem, ostatecznie ruszy w tany ze swoim ukochanym mężem i będzie się świetnie bawić. Do czasu. 

Franka w 1661 odcinku "M jak miłość" w tajemnicy przed mężem wymknie się na zewnątrz, gdzie doczyta dokładnie wiadomość z Nowego Jorku, a następnie zadzwoni. Wtedy dowiemy się, jak ma na imię jej syn i jak bardzo jest chory!

Zobacz koniecznie: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

- To ja, Franka - powie Zduńska, kiedy połączy się z Nowym Jorkiem w 1661 odcinku "M jak miłość'. 

- Witaj, odczytałaś moją wiadomość? - zapyta Amerykanka łamaną polszczyzną.  

Ujawniamy, że w 1661 odcinku "M jak miłośc" podczas urodzinowej zabawy Franka dostanie sms-a, w którym będą bardzo złe wieści o jej synu, Adamie. 

- Lekarze podejrzewają podłoże autoimmunologiczne, ale nie mają pewności... W postawieniu diagnozy bardzo pomógłby wywiad rodzinny. Od tego zależy dalsze leczenie. Przepraszam, wiem, że mieliśmy się z Tobą nie kontaktować... Ale to wyjątkowa sytuacja. Jesteś jego matką. Zgodzisz się porozmawiać z lekarzem"?" - przeczyta Franka.

- Tak i oczywiście porozmawiam z lekarzem - obieca Zduńska przybranej matce Adama. 

Czy na tym zakończy się pomoc Franki w 1661 odcinku "M jak miłość" dla jej jedynego dziecka? A może po rozmowie z lekarzem będzie musiała polecieć do USA, aby ratować dziecko? 

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Magda dowie się o ciąży Julii i zostawi Andrzeja dla młodszego w ostatnim 1665 odcinku? – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1658: Franka będzie matką córki Pawła! Basia wyzna jej całą prawdę o Ali
Najnowsze