M jak miłość, odcinek 1658: Podstępny spisek Bogny i Argasińskiego! Tak odkryją, gdzie ukrywa się Patrycja z Łukaszem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1658: Podstępny spisek Bogny i Argasińskiego! Tak odkryją, gdzie ukrywa się Patrycja z Łukaszem

M jak miłość, odcinek 1658: Podstępny spisek Bogny i Argasińskiego! Tak odkryją, gdzie ukrywa się Patrycja z Łukaszem

2022-04-12 15:55

W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) postanowi pójść za radą Bogny (Katarzyna Skolimowska) i spróbuje odzyskać Patrycję (Alżbeta Lenska). Ordynator kolejny raz skorzysta z pomocy opiekunki, która oczywiście go nie zawiedzie i zdobędzie dla niego adres Łukasza (Jakub Józefowicz)! W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński i Bogna uknują podły plan, do którego wykorzystają niczego nieświadomą Kasię (Paulina Lasota). Postawiona pod ścianą Stawska wszystko wyśpiewa, dzięki czemu Jerzy natychmiast przystąpi do akcji i będzie gotowy na wszystko, aby żona i syn wrócili z nim do domu!

"M jak miłość" odcinek 1658 - poniedziałek, 9.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński już dłużej nie zniesie samotności. Odejście Patrycji i dziecka z Łukaszem było dla niego prawdziwym ciosem, gdyż tylko żona nadawała jego życiu sens, a jej obecność sprawiała, że miał dla kogo żyć. Jerzy już dłużej nie zniesie samotności i uzna, że musi zrobić wszystko, aby jego żona d niego wróciła. Ordynator uzna, że to już najwyższy moment, aby wcielić plan Bogny w życie i odzyskać Patrycję. W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński kolejny raz spotka się z opiekunką i poprosi ją o pomoc, a ona oczywiście zgodzi się na jego warunki. Wspólnie wymyślą podły spisek, w który postanowią wciągnąć niczego nieświadomą Kasię!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1657: Poważny kryzys w związku Basi i Dawida! Rogowska znajdzie dowody na zdradę chłopaka

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Argasiński próbuje odzyskać Patrycję i dziecko w 1658 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1658 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl Argasiński namówi Bognę, aby udawała oddaną pacjentkę Łukasza i wybrała się do jego kliniki na spotkanie z Kasią! Ordynator będzie doskonale wiedział, że była dziewczyna Wojciechowskiego z pewnością wie, gdzie ukrył się Łukasz z Patrycją i poprosi Bognę, aby tak ją podeszła, żeby zdobyć potrzebny adres! W 1658 odcinku „M jak miłość” Bogna wcieli ich plan w życie i odegra swoją rolę koncertowo, gdyż Kasia zlituje się nad obolałą staruszką i zdradzi jej adres Łukasza!

- Błagam, proszę mi pomóc! Ten ból jest nie do wytrzymania... Wiem, jestem pewna, że tylko pan Wojciechowski może postawić mnie na nogi... – przekona ją opiekunka.  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1657: Prześladowanie Basi! Syn Nieśpielaka zamieni jej życie w koszmar

Oczywiście Bogna w 1658 odcinku „M jak miłość” natychmiast przekaże adres Łukasza ordynatorowi, który jeszcze tego samego dnia zjawi się w leśniczówce pod nieobecność Wojciechowskiego i namówi swoją żonę, aby do niego wróciła! Widok Jerzego kompletnie zszokuje Patrycję, która znów zacznie się bać o bezpieczeństwo swoje i Łukasza.

- Co ty tu robisz? – zapyta Argasińska.

- A ty? – odpowie pytaniem na pytanie i zasugeruje żonie, że to nie jest miejsce dla niej.

Jeszcze w 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński spróbuje przekonać żonę, aby do niego wróciła oczywiście na jej warunkach i obieca jej, że będzie z nim miała jak w niebie! Jednak Argasińska tym razem już mu nie ulegnie i da mu jasno do zrozumienia, że między nimi jest już wszystko skończone i nigdy do niego nie wróci, bo kocha Łukasza! Patrycja wyrzuci go z mieszkania, a on poczuje się jeszcze bardziej przegrany…

- Proszę, zastanów się i wróć ze mną do domu. Na twoich zasadach... Na wszystko się zgodzę, obiecuję, że zajmę się tobą i małym. Będzie wam jak w niebie... Niczego wam nie zabraknie... – zacznie się kajać.

- Nigdy do ciebie nie wrócę! Kocham Łukasza, mamy dziecko... i tu jest mój dom! Proszę cię, idź już, zostaw nas w spokoju! – powie stanowczo Patrycja i zamknie mu drzwi przed nosem!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1653: Pijany ojciec Amelki zaatakuje Izę na oczach dzieci! Wykorzysta moment, gdy nie będzie Marcina – ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński po stracie Patrycji tylko pielęgniarce Bognie wyjawi swoją tajemnicę!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze