M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz przyłapie Patrycję na schadzce z Argasińskim! Nie będzie wiedziała gdzie schować oczy – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz przyłapie Patrycję na schadzce z Argasińskim! Nie będzie wiedziała gdzie schować oczy – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1658: Łukasz przyłapie Patrycję na schadzce z Argasińskim! Nie będzie wiedziała gdzie schować oczy – WIDEO, ZDJĘCIA

W 1658 odcinku "M jak miłość" Łukasza (Jakub Józefowicz) po powrocie do domu w Grabinie czekać będzie niemiła niespodzianka. Kiedy tylko wejdzie od razu zorientuje się, że Patrycję (Alżbeta Lenska) odwiedził Argasiński (Karol Strasburger)! Ukochana Łukasza nie będzie wiedziała gdzie schować wzrok i nic nie odpowie na pytanie, czy to prawda. Czy w 1658 odcinku "M jak miłość" tak zacznie się koniec romantycznego romansu Wojciechowskiego z Argasińską? Wiele wskazuje na to, że tak! Sprawdź co już wiemy i na WIDEO, co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" oraz zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!!

"M jak miłość" odcinek 1658 - poniedziałek, 9.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1658 odcinku "M jak miłość Patrycję znajdzie i odwiedzi Argasińskie. Ii wygląda na to, że ordynator nie tylko mocno namiesza w głowie i sercu żony, ale i w jej życiu! Kiedy Łukasz wpadnie do domu od razu będzie wiedział, że jego ukochana w tajemnicy przed nim spotkała się z mężem! 

- To jest taka sytuacja, że Argasiński trochę liczy na to, co ich łączyło z Patrycją, na szanse powrotu - zdradza Karol Strasburger w "Kulisach M jak miłość". - Może ten jego rywal Łukasz popełni jakiś błąd? Może ona zobaczy, że ten Łukasz nie jest do końca taki idealny, jak jej się wydawało? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1658: Marysia przewidzi śmierć Franki! Znajdzie testament żony Pawła - ZDJĘCIA

- On tu był, prawda? - zapyta już w drzwiach Łukasz w 1658 odcinku "M jak miłość".  

- Do drzwi puka taka stosunkowo niedaleka przeszłość, po której rany się jeszcze do końca nie zagoiły. Trzeba więc być z tym ostrożnym!  - ujawnia Józefowicz w "Kulisach M jak miłość". 

Tymczasem serce Patrycji zacznie wyraźnie "mięknąć" w 1658 odcinku "M jak miłość". I choć pierwsze spotkanie z mężem po ucieczce będzie jeszcze dla niej trudne, to już na drugim pokaże ordynatorowi synka!

Wydaje mi się, że Argasińskie dzięki Patrycji i jej zmianie zrozumiał, że nie chce być tak złym człowiekiem. Skoro cię to boli, skoro się przejmujesz tym, to w końcu coś "kliknęło" u Argasińskiego! - ujawnia Lenska w "Kulisach M jak miłość". 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Argasiński dla Patrycji zacznie się zmieniać z "tego złego" w dobrego człowieka. Czy tak zabierze Łukaszowi ukochaną?  

Przeczytaj również: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ciężko chory Ignacy rozpozna w Ewie Żydówkę! Każe Idzie uciekać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze