M jak miłość, odcinek 1657: Spisek Nieśpielaka i księdza z Grabiny. To od niego wyciągnie wszystkie informacje o Rogowskich

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1657: Spisek Nieśpielaka i księdza z Grabiny. To od niego wyciągnie wszystkie informacje o Rogowskich

M jak miłość, odcinek 1657: Spisek Nieśpielaka i księdza z Grabiny. To od niego wyciągnie wszystkie informacje o Rogowskich - WIDEO

2022-04-19 13:46

W 1657 odcinku "M jak miłość" Nieśpielak (Zbigniew Suszyński) będzie prężnie działał, by zbliżyć się do Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i załatwić sobie działkę sąsiadującą z działką Mostowiaków. W tym celu Nieśpielak rozkręci w Grabinie śledztwo, a po wiele informacji zgłosi się do księdza (Maciej Damięcki). To on w 1657 odcinku "M jak miłość" będzie jego źródłem informacji o mieszkańcach i samych Rogowskich. Ksiądz wyczuje, że jest wplątany w spisek, ale nie obroni parafian. Marysia i Artur (Robert Moskwa) znajdą się w potrzasku.

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku "M jak miłość" Nieśpielak zacznie działać, by kupić działkę w Grabinie, na której ma zamiar wybudować klinikę okulistyczną. Ten pomysł mocno zdziwi Artura, ale póki co tylko on widzi, że działania profesora są dość dziwne. Nieśpielak pomógł Kindze (Katarzyna Cichopek), kiedy ta miała duże problemy ze zdrowiem, więc teraz ma u Mostowiaków pełne zaufanie, a oni nie wiedzą, że to błąd. 

- Przyjeżdża koleś po latach, ni stąd, ni zowąd, a tu pyta o działkę, a tam pyta o działkę, a tutaj coś kombinuje, a tu ponoć wielka inwestycja w maleńkim Gródku , wszystko to się jakoś Rogowskiemu za bardzo nie skleja - mówi Robert Moskwa w kulisach "M jak miłość", który jako jedyny zauważy, że działania dawnego kolegi są co najmniej dziwne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

- Kontaktował się z wami profesor Nieśpielak? W sprawie działki - zapyta ksiądz w 1657 odcinku "M jak miłość". - Jakiej działki? - zapyta zdziwiony Artur. Okaże się, że Nieśpielak działa za plecami Mostowiaków i Rogowskich i zasięga "porady" od księdza, którego też okłamie. Dobrze wie, że działka należy do Marysi, ale będzie udawał głupiego, że nic nie wie wie o właścicielce ziemi. Ksiądz poczuje się oszukany, bo nie domyśli się, że Nieśpielak wyciągnie od niego informacje tylko do swoich celów, a nie dla dobra społeczności Grabiny. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Podły szantaż matki Janusza zniszczy życie Michelle! Odbierze jej dziecko i wsadzi na zawsze do więzienia? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

- Sytuacja eskaluje, eskaluje, ale na szczęście czujna pani Kisielowa, staje na wysokości zadania, demaskuje pewne kwestie - dodaje serialowy Rogowski w kulisach "M jak miłość" i dzięki temu wiadomo, że Kisielowa uratuje Grabinę. I faktycznie Kisielowa zorganizuje strajk, który będzie oznaką sprzeciwu budowy kliniki Nieśpielaka w Grabinie. Wielka inwestycja oznaczałaby wycięcie dużej ilości zieleni, co nie spodoba się mieszkańcom. 

- Ja jestem tu po to żeby bronić Lipnicy i jej mieszkańców - oznajmi Kisielowa w 1657 odcinku "M jak miłość" i zorganizuje strajk. Zbierze ludzi z transparentami, a Nieśpielak się wścieknie. To nie powstrzyma go przed dalszymi działaniami, a z informacjami od księdza, łatwiej mu będzie namieszać. 

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze