M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

2022-04-20 8:47

W 1655 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) po raz pierwszy powie głośno o ciąży, która byłaby ziszczeniem największych koszmarów Pawła (Rafał Mroczek)! Córka Zduńskiego dopiero co się od niego wyprowadziła, zamieszkała po sąsiedzku w mieszkaniu, które kupiła Franka (Dominika Kachlik), a już pojawią się komplikacje w życiu 16-latki! Nie dość, że w 1655 odcinku "M jak miłość" Basia będzie chciała, żeby Jasiek (Stanisław Dusza) zamieszkał z nią w tajemnicy przed ojcem, to jeszcze przyzna się France, że ciąża to najgorsze, co może się jej teraz przytrafić. Z ust Basi padnie także wzmianka o rzuceniu szkoły. Jak to wszystko przyjmie Paweł?

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1655 odcinku "M jak miłość" Paweł po wyprowadzce Basi nie poradzi sobie ze stratą córki, więc zacznie namawiać Frankę, żeby nie zwlekali dłużej i jak najszybciej postarali się o dziecko! Zduński nie będzie świadomy tego, że żona cały czas go oszukuje, że już kiedyś była w ciąży i urodziła dziecko, które oddała do adopcji w USA. Franka zgodzi się na powiększenie rodziny, lecz słowem nie wspomni ukochanemu o dziecku, które ma już 10 lat! To nie jedyna tajemnica Franki, która w 1655 odcinku "M jak miłość" w zmowie z Basią postanowi za plecami Zduńskiego załatwić 16-latce mieszkanie z chłopakiem. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1658: Paweł znajdzie dowód, że Franka ukrywa przed nim dziecko?! Z tego już się nie wykręci - WIDEO, ZDJĘCIA

Rozsądna i odpowiedzialna Basia w 1655 odcinku "M jak miłość" będzie doskonale wiedziała, że Paweł nigdy nie zgodzi się na to, żeby Jasiek z nią zamieszkał w mieszkaniu, które dostała od Franki. Ale rodzinna sytuacja chłopaka Zduńskiej, kolejna kłótnia z ojcem Igorem (Bogusław Kudłek), który okazał się uzależnionym od seksu zboczeńcem, popchnie nastolatkę do desperackiej decyzji, żeby dogadać z macochą i tym samym przechytrzyć ojca. Franka z początku zaprotestuje. - Tutaj? Wykluczone! Wiesz, co Paweł na to powie? - żona Zduńskiego w 1655 odcinku "M jak miłość" spróbuje przemówić Basi do rozumu.

Wtedy w 1655 odcinku "M jak miłość" Basi wspomni France o ciąży! 16-latka zapewni macochę, że doskonale wie co robi i nie popełni żadnego błędu, którego w przyszłości mogłaby żałować. Nie przyzna się jednak czy sypia z Jaśkiem, że Franka nie wygadała się Pawłowi. - Zaraz zacznie wymyślać, że zajdę w ciążę, rzucę szkołę i stoczę się na samo dno...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1655: Franka była w ciąży! Nie powie Pawłowi, że już urodziła dziecko!

- Dlatego Pawłowi ani słowa, bo tylko go wkurzymy! - ostrzeże ją Franka, a córka Zduńskiego w 1655 odcinku "M jak miłość" doda jeszcze, że Jasiek ma poważne kłopoty z ojcem i nie może zostawić go bez pomocy. Zaraz potem u Franki zjawi się matka Jaśka, Dagmara (Anna Grycewicz), która opowie jej swoją przerażającą historię o małżeństwie z Igorem.

Ciąży Basi w 1655 odcinku "M jak miłość" uda się uniknąć, ale Franka będzie miała przed Pawłem do ukrycia znacznie więcej. Nie tylko fakt, że sama urodziła już dziecko, ale także poważną chorobę, która uniemożliwi jej zajście w kolejną ciążę. A to oznacza, że marzenie Pawła o dziecku najpewniej nigdy się nie ziści.

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Najnowsze