M jak miłość, odcinek 1655: Franka rozbije rodzinę Jaśka! Chłopak Basi nie będzie miał gdzie mieszkać – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1655: Franka rozbije rodzinę Jaśka! Chłopak Basi nie będzie miał gdzie mieszkać – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655: Franka rozbije rodzinę Jaśka! Chłopak Basi nie będzie miał gdzie mieszkać – ZDJĘCIA

2022-04-25 20:12

W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) rozbije rodzinę Jaśka (Stanisław Dusza), który nie będzie miał gdzie mieszkać! Zboczeniec Igor (Bogusław Kudłek) załatwi całą rodzinę, a Dagmara (Anna Grycewicz) ucieknie od brutala! Jasiek sam skontaktuje się z Basią (Gabriela Raczyńska) i poprosi ją o pomoc. Okaże się, że chłopak nie ma gdzie mieszkać! W 1655 odcinku "M jak miłość" Franka weźmie się za tę sprawę i tak się wkurzy, że rozbije rodzinę chłopaka. Nagada Dagmarze i razem uknują spisek pod adresem niewiernego Igora.

"M jak miłość" odcinek 1655 - poniedziałek, 25.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1655 odcinku "M jak miłość" Jasiek postanowi wynieść się z domu i odciąć od ojca oszusta. Nie zniesie zdrad Igora i wiecznych awantur. Basia postanowi pomóc ukochanemu, który miałby zamieszkać u niej. Niestety Franka absolutnie się na to nie zgodzi, a nawet skontaktuje się z Dagmarą i poprosi ją o spotkanie.

- Dziękuję, że mnie powiadomiłaś. To oczywiście jakaś kompletna bzdura... Nie ma mowy, żeby Jasiek wprowadził się do Basi. Zaraz tam pojadę i zabiorę go do domu - poinformuje Dagmara w 1655 odcinku "M jak miłość", ale Franka nie odpuści tematu. Kobieta zacznie się jej zwierzać. Dagmara aż rozpłacze się, kiedy przypomni sobie o wszystkich krzywdach, które wyrządził mąż. - Igor, on jest uzależniony od seksu... Obiecuje mi ciągle, że to ostatni raz, że pójdzie się leczyć, ale ostatnio nakryłam go na zdradzie. Jasiek nie rozumie, dlaczego to wszystko robię, uważa, że powinnam odejść... Nie wiem, co mam robić. Może te jego opowieści o tej chorobie to ściema - wykrztusi z siebie Dagmara. - Kochasz go? - zapyta wprost Franka. - Już nie. Wyśmiał mnie, kiedy wspomniałam o rozwodzie. Powiedział, że zostanę z niczym, że sobie nie poradzę… Możesz nazwać mnie tchórzem, ale po prostu boję się odejść. I ciągle się łudzę... Powtarzam sobie – może mu to przejdzie? - powie załamana Dagmara.

Nie przejdzie. Widzisz, Igor... On do mnie też startował - wyjaśni wreszcie góralka, by w 1655 odcinku "M jak miłość" Dagmara zrozumiała, jakim zboczeńcem jest Igor. - Co ty mówisz? To jest jakiś koszmar! Przepraszam, tak strasznie mi głupio... - te słowa dobiją Dagmarę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

Franka w 1655 odcinku "M jak miłość" weźmie się za rodzinę Jaśka i w końcu po długich namowach, rozbije ją! Nakłoni Dagmarę do rozwodu. Kobieta zadecyduje, że góralka i Jasiek mają rację i postanowi wystąpić o rozwód. Zanim to nastąpi, kobietę dosięgną wątpliwości, ale Franka nie pozwoli jej się wahać. 

- Czy ty siebie słyszysz? On chce, żebyś dokładnie tak myślała! Oczywiście, że sobie poradzisz... I na pewno się uda. Pora uwolnić się z tego toksycznego związku... Tylko musisz zrobić pierwszy krok! - powie Franka w 1655 odcinku "M jak miłość". Dagmara ostatecznie poinformuje syna, że rozwodzi się z Igorem. - Podjęłam decyzję. Mówię to tylko tobie i na razie musi to pozostać między  nami, ojciec nie może się dowiedzieć. Złożę pozew o rozwód, ale muszę się do tego dobrze przygotować, dlatego teraz musisz ze mną wrócić do domu. Będę potrzebowała twojego wsparcia - oznajmi Dagmara, tym samym komunikując, że to koniec rodziny Jaśka.

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian Winny wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Ważna chwila u Winnych - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1655 ZWIASTUN. Franka urodziła dziecko! Werner doniesie Kindze o zdradzie Kamila
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze