M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

2022-04-21 20:31

W 1659 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie zdoła ukryć, że nie radzi sobie ze zdradą Magdy (Anna Mucha), do której doszło we Wrocławiu. Budzyńska będzie widziała, że mąż słabnie w oczach i z dnia na dzień wygląda gorzej. Sytuacja się skomplikuje, bo niewierny Andrzej dalej nie wyprowadzi jej z błędu, że to nie Kamil (Marcin Bosak) jest zdrajcą, a on! W 1659 odcinku "M jak miłość" z Andrzejem będzie tak źle, że w końcu zacznie szukać pomocy u specjalisty. Niestety szybko okaże się, że prawnik nie uwolni się tak szybko od kłopotów i Julii Malickiej (Marta Chodorowska).

"M jak miłość" odcinek 1659 - wtorek, 10.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1659 odcinku "M jak miłość" Andrzej nadal będzie milczał na temat seksu z Julią, po którym uciekł z Wrocławia i uznał, że nie powie żonie prawdy. Nie ma pojęcia, że bardzo zranił kobietę i że to absolutnie nie koniec ich wspólnej historii. Andrzeja dopadną takie wyrzuty sumienia, że z dnia na dzień zacznie wyglądać coraz gorzej. To nie umknie uwadze Magdy. Właśnie Budzyńska zauważy szybko pogarszający się stan męża i każe mu iść na badania diagnostyczne, bo od razu pomyśli o anemii lub chorobie ukochanego. Nie ma pojęcia, że tu nie chodzi o brak witamin, a oszustwo i kłamstwo, z którymi Andrzej sobie nie radzi. 

Żeby tego było mało, w 1659 odcinku "M jak miłość" Andrzej znów spotka Malicką w sądzie. - Nie spodziewałem się ciebie tutaj... Myślałem, że spotkam się z mecenasem Rotkiewiczem - cytuje światseriali.pl słowa Budzyńskiego, który dowie się, że koleżanka pracuje dla jednej z kancelarii w Warszawie. Julia w 1659 odcinku "M jak miłość" postanowi wrócić do tematu zdrady. - Dużo o tym myślałam, dzwoniłam nawet do ciebie - przypomni prawniczka. - Wiem, i przepraszam, że nie oddzwoniłem, ale... nie bardzo wiedziałem, co mógłbym ci powiedzieć. Szczerze mówiąc... nadal nie wiem - stwierdzi Andrzej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Basia w ciąży z Jaśkiem?! Córka Pawła tylko France wyzna całą prawdę - ZDJĘCIA

W 1659 odcinku "M jak miłość" Budzyński usłyszy, że Julia uważa ich wspólną noc za błąd i chce o niej zapomnieć, mało tego, obieca, że zrezygnuje ze sprawy, byle tylko nie wpadać na kochanka w sądzie. - Cieszę się, że to mówisz... Ja też uważam... że tak będzie najlepiej dla wszystkich - Budzyński uzna, że wszystko ma szansę jakoś się ułożyć, ale nie przewidzi, że Malicka blefuje i wcale nie zrezygnuje z tej znajomości. Po rozmowie z Andrzejem Malicka zwierzy się przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau), że Budzyński potraktował ją dość chłodno. - Spokojnie mogłam oddać tę sprawę Rotkiewiczowi, mówił, że weźmie ją w każdej chwili, gdybym nie czuła się na siłach... Ale nie oddam jej... Chyba jednak nie - wyzna bez ogródek Malicka, która zaweźmie się i wcale nie odpuści Andrzejowi. Wręcz przeciwnie, potwierdzą się najgorsze obawy Andrzeja, bo Julia zechce zawalczyć o to uczucie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2617: Jowita nie wyjdzie z więzienia! Natalia pozbawi Jezierskich wszelkich złudzeń

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Najnowsze