M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński poniesie surową karę za to co zrobił Magdzie! Nigdy nie przyzna się do zdrady?

i

Autor: vod/tvp M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński poniesie surową karę za to co zrobił Magdzie! Nigdy nie przyzna się do zdrady?

M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński poniesie surową karę za to co zrobił Magdzie! Nigdy nie przyzna się do zdrady?

W 1654 odcinku "M jak miłość" Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) szybko dosięgnie kara, za to co zrobił Magdzie (Anna Mucha)! W 1653 odcinku serialu Andrzej spędzi noc na seksie z piękną Julią (Marta Chodorowska), ale już w następnym odcinku słono za to zapłaci. Budzyński po całym dniu pełnym koszmarnych wrażeń - bijatyki i poważnej rozmowy z Kamilem (Marcin Bosak), pełen poczucia winy i rozterek, czy przyznać się ukochanej żonie do zdrady, nagle zapadnie na zdrowiu. Będzie potrzebna szybka interwencja lekarza! Czy przerażony Andrzej w 1654 odcinku "M jak miłość" wyzna Magdzie, jaką krzywdę jej wyrządził?

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rankiem w 1654 odcinku "M jak miłość" Budzyński wymknie się chyłkiem z pokoju swojej kochanki, zostawiając ją bez słowa. Pod jej drzwiami akurat będzie przechodził Kamil, który w lot zrozumie, co się tej nocy wydarzyło. I to Gryc weźmie na siebie rolę obrońcy honoru i zdrowia Magdy i dokona rzeczy niesamowitych. Jednak to nie on będzie tym, który wymierzy sprawiedliwość. Można powiedzieć, że Budzyńskiego dotknie kara boska!

Kiedy Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" wieczorem dotrze do siedliska powita go szczęśliwa Magda w towarzystwie Anity (Melania Grzesiewicz) i córki Kamila, Poli (Hania Nowosielska). Co gorsze, w międzyczasie żona Andrzeja dowie się od Wernera (Jacek Kopczyński), że to Kamil zdradził narzeczoną i mocno wzburzona powie o tym mężowi! I wtedy stanie się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. 

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety po powrocie Olka przekaże mu wstrząsające wieści o Aleksandrze

Zanim Budzyński w 1654 odcinku "M jak miłość" przywita się z Magdą czeka go poważna rozmowa z Kamilem na temat zdrady. Wtedy Andrzej zmierzy się z prawdą na temat tego, co tak naprawdę łączy go z Julią. Budzyński będzie chciał wyznać Magdzie winę, ale Kamil dla jej dobra go przed tym powstrzyma - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Ostatecznie jednak Budzyński zadecyduje w 1654 odcinku "M jak miłość", że prawdę o zdradzie zachowa dla siebie. I wtedy nagle poczuje palpitacje serca i potrzebna będzie natychmiastowa pomoc lekarza! Jak zwykle na wysokości zadania stanie Artur Rogowski (Robert Moskwa), ale można powiedzieć, że życie i zdrowie Andrzeja po tej seks aferze już nigdy nie będą takie same. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość, odcinek 1649: Ostatnie chwile szczęścia Magdy i Budzyńskiego
Najnowsze