M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety po powrocie Olka przekaże mu wstrząsające wieści o Aleksandrze

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety po powrocie Olka przekaże mu wstrząsające wieści o Aleksandrze

M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety po powrocie Olka przekaże mu wstrząsające wieści o Aleksandrze

2022-03-30 21:56

Olek (Maurycy Popiel) po powrocie w 1651 odcinku "M jak miłość" nie pozna własnej matki! Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zmieni się nie do poznania, nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie! Marcin (Mikołaj Roznerski) pożałuje, że kazał seniorce się odsunąć, a ona wzięła jego słowa aż za bardzo poważnie. To Iwona (Hanna Śleszyńska) przekaże Olkowi okropne wieści na temat Aleksandry. W 1651 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zobaczy, jak wiele go ominęło. Będzie zdruzgotany tym, jak zachowuje się matka.

"M jak miłość", odcinek 1651 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1651 odcinku "M jak miłość" Olek pojawi się w Polsce i nie będzie krył zaskoczenia na wszystko, co zastanie wokół. Wyjechał z ciężarną Anetą (Ilona Janyst), a kiedy wróci tylko na chwilę do Warszawy, zauważy jak wiele się zmieniło. Chodzi głównie o Aleksandrę, która odsunie się od rodziny i przyjaciół i zacznie bardzo dużo czasu poświęcać Jankowi (Wojciech Kalarus) i jego podejrzanej grupie znajomych. Iza (Adriana Kalska) i Marcin zauważą zmianę wyglądu seniorki, która zrezygnuje z mocniejszego makijażu i nieco zmieni styl. Może nie byłoby to nic dziwnego, ale Olek postanowi szczerze porozmawiać z matką Anety i dowie się szokujących informacji.

- Ola ostatnio nie ma czasu, jest bardzo zajęta. Nic się nie liczy, tylko Janek i jego znajomi... - cytuje "Świat Seriali", a słowa Iwony wstrząsną Olkiem.  - To coś nowego. Ostatnio powiedziała, że nic z tego nie będzie, że są tylko przyjaciółmi... - zdziwi się lekarz.  - Janek wciągnął Olę w krąg swoich dość dziwnych przyjaciół... A ona bardzo się w to zaangażowała... - podpowie Iwona i zabrzmi to co najmniej tajemniczo. - Jakich przyjaciół? - zaniepokoi się Olek. - Trudno powiedzieć... To jakiś rodzaj grupy wsparcia. Ola raz zaciągnęła mnie na takie spotkanie, ale to nie moje klimaty... - wyzna Iwonna, a Olek zaniepokoi się tymi słowami. Postanowi osobiście porozmawiać z matką. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

Obaj bracia Chodakowscy w 1651 odcinku "M jak miłość" zmartwią się o zachowanie Aleksandry, która zapomni nawet odebrać Szymka (Staś Szczypiński) z przedszkola. Kiedy spróbują z nią normalnie porozmawiać, ona właściwie wyprosi ich z mieszkania. 

- Chcieliście, żebym miała swoje życie... To mam - odburknie Aleksandra, a bracia mocno się zdziwią. Olek zauważy, że pod jego nieobecność dużo się zmieniło i to niestety na gorsze. Nie będzie miał jednak czasu się nad tym więcej zastanawiać, bo będzie musiał wracać do Anety, która zacznie rodzić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Serce Budzyńskiego po zdradzie nie wytrzyma! Rogowski będzie musiał go ratować

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Najnowsze