M jak miłość, odcinek 1652: Piotrek poważnie zachoruje na święta! Kinga zmusi go do leczenia

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1652: Piotrek poważnie zachoruje na święta! Kinga zmusi go do leczenia

M jak miłość, odcinek 1652: Piotrek poważnie zachoruje na święta! Kinga zmusi go do leczenia

W 1652 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) niespodziewanie zapadnie na poważną chorobę. Co gorsze, Zduński spróbuje zignorować objawy i udawać zdrowego, ostro zajmując się przygotowaniami do świąt. Ale czujna Kinga (Katarzyna Cichopek) nie pozwoli mu na to! Ostatecznie Piotrek dzięki żonie trafi w 1652 odcinku "M jak miłość" do lekarza i pozna diagnozę. Zdradzamy na co zachoruje Zduński! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" pierwsze objawy choroby Piotrka ujawnią się podczas ważnej rozmowy z Kinga. Kiedy Zduńscy wyjdą przed dom nacieszyć się spokojem i urodą miejsca, które razem stworzyli, Piotrek nagle zacznie zanosić się kaszlem. I cała radość zniknie z twarzy Kingi, która niedawno odzyskała wzrok. Czy choroba Piotrka zniszczy wspólne świętowanie przy świątecznym stole na Deszczowej?

- Na co się tak patrzysz, kochanie? - Piotrek wyjdzie za Kingą do ogrodu w 1652 odcinku "M jak miłość". 

- Na nasz ogród, nasz dom, na całe nasze życie... I muszę ci powiedzieć, że jest nieźle! Nie sądzisz?

- I to jest wszystko moja zasługa. Ho ho ho! - rozbawi żonę Piotrek zakładając czapkę świętego Mikołaja. - A tak serio, kochanie, też uważam, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i czasie. Mamy super dzieciaki, siebie... - doda już poważniej Zduński.

Tyle, że właśnie w tym momencie w 1652 odcinka "M jak miłość" wywód Piotrka zakłóci jego głęboki kaszel! Radość Kingi natychmiast zniknie z jej twarzy i jej miejsce zajmie niepokój. 

- Piotrek, ty jesteś niepoważny! Męczy cię ten kaszel od kilku dni, a ty nieubrany wychodzisz na balkon! Wracaj do domu, już!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

Później w w 1652 odcinku "M jak miłość" Piotrek jeszcze wiele razy zaniesie się głębokim kaszlem i za każdym razem Kinga zwróci na to uwagę. I okazuje się, że uparty Zduński posłucha żony i uda się do lekarza, zanim zalegnie z gorączką, psując rodzinie święta. Jaką usłyszy diagnozę?

- No się jednak poszedłem do tego lekarza. I okazało się co? Że mam zapalenie krtani! I Kinga jak zwykle będzie miała rację - wyjaśni Piotrek Pawłowi (Rafał Mroczek) i France (Dominika Kachlik). 

- Widzisz, żony trzeba słuchać! - zwróci uwagę bratowa. 

- Trzeba, trzeba! Moja żona to niby taka spokojna, taka milutka, ale jak się na coś uprze to... Od rana goniła mnie do tego lekarza!

I tak Kinga Zduńska, dzięki swojej konsekwencji i uporowi w 1652 odcinku "M jak miłość" uratuje nie tylko zdrowie swojego męża, ale i święta całej rodziny na Deszczowej!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze