M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

M jak miłość, odcinek 1652: Zdrada Jaśka! Basia przyłapie chłopaka na schadzce z Kingą

2022-04-07 21:10

W 1652 odcinku „M jak miłość” Basia (Gabriela Raczyńska) przyłapie Jaśka (Stanisław Dusza) na zdradzie, ale nie będzie świadoma, że jej chłopak spotyka się z Kingą (Katarzyna Cichopek)! Przyszywana córka Pawła (Rafał Mroczek) nakryje chłopaka na gorącym uczynku jak starsza od niej kobieta zaprosi chłopaka do siebie i obieca mu po wszystkim zapłatę! W 1652 odcinku „M jak miłość” Basia będzie przekonana, że Jasiek właśnie ją zdradza i korzysta z usług prostytutki, dlatego tak bardzo unika z nią kontaktu i nie chce powiedzieć, gdzie jest! Zduńskiej wszystko ułoży się w jedną całość i cała zrozpaczona zadzwoni po pomoc do Franki (Dominika Kachlik)!

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku „M jak miłość” w Mikołajki, Jasiek ciągle będzie unikał Basi. Co prawda, będzie odbierał od niej telefony, ale za każdym razem szybko ją zbyje, twierdząc, że nie może teraz rozmawiać. Tak naprawdę przez ten czas Jasiek ciągle będzie pracował i łapał się każdej roboty, aby kupić swojej ukochanej wymarzony telefon, ale oczywiście jej się do tego nie przyzna, aby zrobić jej niespodziankę. Dziwne zachowanie chłopaka od razu wzbudzi jej niepokój, ale Zduńska jeszcze nie będzie wiedziała, że najgorsze jest dopiero przed nią! W 1652 odcinku „M jak miłość” po kolejnym telefonie do Jaśka będzie przekonana, że chłopak ją zdradza!

Patrz też: M jak miłość. Koniec związku Basi i Dawida?! Syn Nieśpielaka zajmie miejsce Jaszewskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Basia nakrywa Jaśka na zdradzie z Kingą w 1652 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1652 odcinku „M jak miłość” Basia ciągle będzie nękać Jaśka telefonami, ale on nie będzie miał czasu na rozmowę. Tym bardziej, że da się przekupić Otarowi (David Gamtsemlidze) i pójdzie pracować u niego, przez co w ostatniej chwili zostawi Kingę na lodzie! Wzburzona Zduńska nie daruje sąsiadowi kradzieży pracownika i wyrządzi w jego lokalu karczemną awanturę, w czasie której zadzwoni Zduńska i usłyszy najbardziej znaczący fragment całego zamieszania!  

- Sorry Baśka, nadal nie mogę rozmawiać – stwierdzi Jasiek.

- Powiedz mi przynajmniej, gdzie jesteś – poprosi Basia, ale wtedy zamiast swojego chłopaka usłyszy głos innej!

- Zmieniamy lokal. Idziemy do mnie kotku, a rozliczymy się po wszystkim – powie stanowczo Kinga, ale Basia nie rozpozna, że to głos ciotki.  

- Już idę – oznajmi Jasiek, po czym przeprosi Basię i obieca, że oddzwoni później.

Basia w 1652 odcinku „M jak miłość” nie będzie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszała. W jej myślach zostaną cztery słowa, które usłyszała od tajemniczej kobiety i sprawią, że będzie przekonana, że Jasiek ją zdradza i to z jakąś prostytutką!

- Idziemy do mnie kotku…

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1655: Pola znienawidzi Kamila. Przez zdradę córka Gryca straci najważniejszego członka rodziny

Rozmowa z Jaśkiem w 1652 odcinku „M jak miłość” będzie prawdziwym szokiem dla Basi, która będzie potrzebowała chwili, aby dojść do siebie. Jednak, gdy połączy ze sobą wszystkie fakty, a mianowicie, że chłopak ciągle ją zbywa i jego rozmowę z tajemniczą kobietą, to nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Jasiek ma inną! Zszokowana swoim odkryciem natychmiast zadzwoni do Franki!

- Franka, możemy pogadać? – zacznie.

- No możemy, pewnie. A co się stało? Słyszę, że jesteś zdenerwowana – zaniepokoi się Zduńska.

- No jestem, bo Jasiek chyba kogoś ma. Nie wiem, gdzie jest. Nie chce ze mną rozmawiać, a jak do niego zadzwoniłam to usłyszałam, że zmieniamy lokal, idziemy do mnie kotku – zrelacjonuje jej.

Oczywiście Franka w 1652 odcinku „M jak miłość” nie uwierzy w słowa Basi i będzie przekonana, że przyszywana córka Pawła mocno koloryzuje! Zduńska nie da za wygraną i zacznie tłumaczyć macosze, że ma rację, gdyż połączyła ze sobą wszystkie fakty, ale to jeszcze bardziej zaniepokoi góralkę, która uzna, że Basia nieźle odleciała. Franka nie pomoże Basi, która po zdradzie Jaśka kompletnie się załamie i nie będzie chciała go już znać!

- Co?! Nie no proszę cię, musiałaś coś źle zrozumieć – wyzna zdziwiona Franka.

- Franka, nie wiem, jeżeli to była jakaś prostytutka? Miała jakiś starszy głos – Basia nie odpuści.

- Baśka, błagam cię. Co ty wymyślasz? – oburzy się góralka.

- Franka ona chciała, aby zmienili lokal i poszli do niej. W ogóle gdzie on jest? Jaki lokal? Może jest w jakimś barze ze striptizem pewnie. Nazwała go kotku, to by wszystko wytłumaczyło – zacznie dopowiadać sobie Basia, ale nie przekona tym Franki, która jeszcze ją skarci!

- Baśka, ja naprawdę wiem, że ty masz bujną wyobraźnię, ale tym razem naprawdę przesadziłaś – skończy ten temat.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety zniszczy marzenia Olka! Wmówi mu, aby nie robił sobie nadziei

Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze