M jak miłość. Koniec związku Basi i Dawida?! Syn Nieśpielaka zajmie miejsce Jaszewskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość. Koniec związku Basi i Dawida?! Syn Nieśpielaka zajmie miejsce Jaszewskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Koniec związku Basi i Dawida?! Syn Nieśpielaka zajmie miejsce Jaszewskiego - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-04-06 10:49

Pojawienie się Antka, syna profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński) w „M jak miłość” będzie poważną próbą w związku Basi (Karina Woźniak) i Dawida (Iwo Wiciński). Chłopak pójdzie w ślady ojca i tak jak on zarzucił sidła na Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i próbuje odbić mu ją Arturowi (Robert Moskwa) tak jego syn weźmie z niego przykład i zagnie parol na młodą Rogowską! Już niebawem w „M jak miłość” Antek nie da spokoju Basi i zacznie ją śledzić i nachodzić, a jego obecność z każdą chwilą coraz bardziej będzie denerwować Dawida! Nieśpielak zrobi wszystko, aby zdobyć młodą Rogowską, a Jaszewski już przestanie ufać swojej ukochanej! Czy Antek zepsuje związek Basi i Dawida? Sprawdźcie, co już wiemy, a także zobaczcie WIDEO I ZDJĘCIA zza "Kulis M jak miłość"!

Syn Nieśpielaka w „M jak miłość” zniszczy związek Basi i Dawida! Antek nie da im spokoju

Już niebawem w „M jak miłość” nad związkiem Basi i Dawida zawisną czarne chmury, a to co zbudowali w ostatnim czasie może szybko runąć jak domek z kart! Wszystko przez pojawienie się Antka, syna profesora Nieśpielaka, który jak się okaże niczym nie różni się od ojca! Nieśpielak jest znany ze swojego rozwiązłego życia. W końcu miał już trzy żony, flirtował z pielęgniarkami, a teraz w jego oko wpadła Marysia, dla której już niebawem przeprowadzi się do Grabiny i otworzy tam swoją placówkę. Jego obecność zaczęła strasznie denerwować Artura, ale Rogowski nawet nie spodziewał się, że to jeszcze nie wszystko! Niedługo w „M jak miłość” Nieśpielak przedstawi Rogowskim swojego syna, który podobnie jak jego ojciec straci głowę dla Rogowskiej, ale Basi i spróbuje rozbić jej związek z Dawidem!

- Marysiu, pozwól, że ci przedstawię mojego syna Antka – powie z dumą Nieśpielak.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety zniszczy marzenia Olka! Wmówi mu, aby nie robił sobie nadziei

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Antek uprzykrza życie Basi i Dawida w "M jak miłość" >>>

Antek w „M jak miłość” nie będzie marnował czasu i od razu przystąpi do działania! Syn Nieśpielaka już na wstępie osaczy Basię i zacznie ją śledzić. Będzie nie tylko podglądał młodą Rogowską, ale również zacznie za nią chodzić krok w krok, co doprowadzi córkę Marysi do szału!

- Basia na początku nie zwraca na Antka uwagi. Denerwuje ją, że za nią chodzi i cały czas tylko szuka z nią kontaktu – zdradziła Karina Woźniak w „Kulisach M jak miłość”.

Śledztwo Antka w „M jak miłość” dość szybko wykaże, że Basia jest zajęta, a na jego drodze w zdobyciu jej serca stoi Dawid! Obecność rywala nie przypadnie synowi Nieśpielaka do gustu, ale tak naprawdę Jaszewski nie będzie dla niego żadną przeszkodą i wcale nie będzie miał zamiaru odpuszczać, a wręcz przeciwnie. Stanie się jeszcze bardziej natrętny!

- Pomyślałem, że miło by znów cię zobaczyć. Widzę, że jesteś zajęta, szkoda – skwituje Antek.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1651: Argasiński ostrzeże Olka! Nie pozwoli mu popełnić swoich błędów

Obecność Antka w „M jak miłość” zacznie irytować Dawida. Jaszewski nie będzie mógł znieść myśli, że Nieśpielak przyczepił się do jego dziewczyny i nie daje im spokoju nawet, gdy dowiedział się, że Rogowska ma chłopaka. Ciągłe kontakty Basi z Antkiem sprawią, że Dawid nabierze podejrzeń i już przestanie ufać swojej dziewczynie!

- Myślę, że Dawid chciałby wierzyć Basi, że Antek to po prostu kolega, ale od razu jest do niego wrogo nastawiony – powiedział Iwo Wiciński w „Kulisach M jak miłość”.

Syn Nieśpielaka w „M jak miłość” nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel i zdobyć młodą Rogowską, dlatego zacznie naprzykrzać się również Jaszewskiemu, aby w ten sposób się go pozbyć! Antek uderzy w najczulszy punkt Dawida, rzuci się na niego i zniszczy jego aparat! To będzie punkt zapalny w ich relacjach, który zmieni wszystko!

- Odwal się, odwal! – zacznie krzyczeć Dawid, ale tragedia będzie nieunikniona.

Antek w „M jak miłość” nie przypadnie do gustu również Arturowi. Rogowski podobnie jak Jaszewski od razu będzie wrogo nastawiony do chłopaka, gdyż zda sobie sprawę, że Nieśpielakowie mogą zniszczyć nie jeden związek w ich rodzinie, a dwa…

- Czasami widzisz człowieka, poznajesz go i on ci po prostu nie pasuje. Nie wiesz dlaczego, ale intuicja ci mówi, że coś jest nie w porządku – podsumował Robert Moskwa w „Kulisach M jak miłość”.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1655: Pola znienawidzi Kamila. Przez zdradę córka Gryca straci najważniejszego członka rodziny

M jak miłość. Nieszczęścia u Mostowiaków. Atak na sad Lucjana i koniec Basi i Dawida to dopiero początek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze