M jak miłość odc. 1652. Otar (David Gamtsemlidze), Wiesiek (Marcin Zarzeczny), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1652. Otar (David Gamtsemlidze), Wiesiek (Marcin Zarzeczny), Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Kinga (Katarzyna Cichopek)

M jak miłość, odcinek 1652: Pierwsze święta Kingi i Piotrka bez córki! Nikt nawet nie wspomni o Lence - ZDJĘCIA

2022-03-16 14:23

W 1652 odcinku "M jak miłość" atmosfera Świąt Bożego Narodzenia na dobre zagości w domu Zduńskich. W tym roku nic nie będzie takie jak wcześniej i to nie tylko przez chorobę Kingi (Katarzyna Cichopek), która cały czas walczy o odzyskanie wzroku. W 1652 odcinku "M jak miłość" przy Deszczowej zagoszczą Mikołaje i wreszcie zapanuje radość. Niestety nie do końca, bo wciąż nigdzie nie widać Lenki (Marysia Głowacka), która już dawno pojechała do sanatorium i nadal z niego nie wróciła. Każdy dostanie prezent od Mikołaja, a o Lence nawet nie wspomną.

"M jak miłość" odcinek 1652 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" przy Deszczowej zapanuje świąteczny klimat, a atmosferę Świąt Bożego Narodzenia będzie można zobaczyć na każdym kroku. Głównie za sprawą Mikołajów, którzy zagoszczą w domu Zduńskich i rozweselą wszystkich. Taka beztroska i trochę śmiechu przyda się każdemu członkowi rodziny, bo przecież ostatnio nie jest u nich najlepiej. Najpierw Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) wysłali Lenkę do sanatorium, bo dziewczynka cały czas chorowała, a potem każdy o niej zapomniał i przyszły złe wieści o słabnącym wzroku Kingi. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Kinga nadal nie będzie wiedziała, czy kiedykolwiek w pełni odzyska wzrok.

W 1652 odcinku "M jak miłość" atmosferę poprawi więc duch świąt, a bliscy Kingi i Piotrka staną na wysokości zadania i rozśmieszą wszystkich. To  Otar (David Gamtsemlidze), Wiesiek (Marcin Zarzeczny) i Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) przebiorą się na Mikołaja i wspólnie obdarują prezentem domowników. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Marcin pokona Argasińskiego! Przed ucieczką Patrycji i Łukasza posunie się do jeszcze większej podłości - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1652 odcinku "M jak miłość" Mikołaje obdarują przede wszystkim Emilkę (Julia Kempka), Zuzię (Marcelina Kempka) i Miśka (Aleksander Bożyk), ale Lenki nadal nigdzie nie będzie. Przypomnijmy, że dziewczynka wyjechała do Bukowiny, bo często miewała anginy, więc Zduńscy postanowili wysłać ją do sanatorium. Szkoda tylko, że dziecko zniknęło już kilka miesięcy temu, a ślad po niej zaginął. Co prawda, Kinga rozmawiała z nią przez telefon, ale dziewczynka nadal nie wraca do rodziny. W 1652 odcinku "M jak miłość" Lenka nie dostanie prezentu od Mikołaja, bo znów nie będzie jej w domu, a Zduńscy nie bardzo poruszają ten temat.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, dlaczego Marysia Głowacka, czyli Lenka z "M jak miłość" ma tak długą przerwę w nagraniach do serialu. Jej wątek został ucięty, a Kinga z Piotrkiem bardzo mało o niej mówią. Dziwnym będzie, że dziecko nie spędzi świąt z rodziną... Jak widać, te święta u Zduńskich będą się różniły od poprzednich, a rodzina nie będzie w komplecie. Na szczęście Otar, Wojtek i Wiesiek postanowią ratować atmosferę i wprowadzić dobry nastrój.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2594: Karolina przejrzy Rafała Zaborskiego, ale Stańscy niczego się nie domyślą. Ada zabierze im Tadzia? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Piotrek przewidzi najgorszy scenariusz choroby Kingi. Będzie jak sparaliżowana po operacji
Najnowsze