M jak miłość, odcinek 1652: Franka ucieknie do USA?! Ktoś tam za nią bardzo tęskni- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1652: Franka ucieknie do USA?! Ktoś tam za nią bardzo tęskni- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1652: Franka ucieknie do USA?! Ktoś tam za nią bardzo tęskni- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

W 1652 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, że spokojne życie z Pawłem (Rafał Mroczek) to dla Franki (Dominika Kachlik) za mało. Okaże się, że w tajemnicy przed mężem Zduńska prowadzi korespondencję z Nowym Jorkiem i ktoś tam za nią bardzo tęskni! Franka w końcu opowie Pawłowi o swoim życiu w USA, ale opisze je w czarnych barwach. Tylko widzowie zobaczą, jak Zduńska mówi cicho, sama do siebie, że wcale tego co tam zrobiła, tak bardzo nie żałuje! A później Franka spisze testament. Czyżby w 1652 odcinku "M jak miłość" Zduńska planowała ucieczkę życia do USA?

"M jak miłość" odcinek 1652 - poniedziałek, 11.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1652 "M jak miłość" zacznie się od porannego poszukiwania maila przez zaniepokojoną Frankę. Zduńska będzie czekała na bardzo ważną wiadomość z USA, a kiedy ją dostanie wyraźnie odetchnie. Jednak przed Pawłem Franka korespondencję szybko ukryje. Czy Zduńska coś planuje?

W 1655 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw porażająca prawda, że Franka urodziła już dziecko. Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - młodziutka Zduńska oddała dziecko do adopcji i dziś tak bardzo czeka na wiadomości, jak się miewa jej 10-latek! Czy Franka w 1652 odcinku serialu dojrzeje do tego, aby rzucić wszystko i do USA wrócić? 

Taką wersję wydarzeń pozwala podejrzewać również Fakt, że w 1652 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Franka ukryła przed mężem dużą gotówkę. Biorąc to wszystko pod uwagę trudno oprzeć się wrażeniu, że Zduńska ma plan i w tym planie nie ma Pawła!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1653: Straszny poród Anety przed terminem! Olek zostanie ojcem, ale nie zobaczy narodzin syna - ZDJĘCIA

- Czyli rok spędziłaś w Nowym Jorku i nigdy mi o tym nie opowiadałaś - Paweł zacznie pytać w 1652 odcinku "M jak miłość" żonę o jej tajemnice. 

- Bo ten wyjazd był okropny! - odpowie Franka. 

- A wszyscy mówią, że Nowy Jork to miasto marzeń...

- Nie moich - Franka spróbuje uciąć temat. 

Ale Paweł nie podda się tak łatwo w 1652 odcinku "M jak miłość" i poprosi, aby Franka opowiedziała mu coś więcej. Skoro już wie o jej pobycie w USA, chciałby poznać cała prawdę. Ale okazuje się, że Zduńska przed nim ukryje to co najważniejsze! 

- Długo nie mogłam znaleźć pracy, a już już znajdowałam to szybko byłam znowu bezrobotna. Właściwie to otarłam się o bezdomność i jakimś cudem udało mi się z tego wykaraskać...

- A twoja rodzina wiedziała w jakiej jesteś sytuacji? - zatroszczy się Zduński. 

- Znasz mnie... - uśmiechnie się Franka.

- Uparta góralka! Zawsze wszystko sama!

- Jak widać nie zawsze... Pogubiłam się. Podjęłam różne dziwne decyzje, których dzisiaj pewnie bym nie podjęła - wyzna wreszcie Zduńska.

I w tym momencie 1652 odcinka "M jak miłość" Franka powie do siebie szeptem: - Chociaż kto wie... 

Później w 1652 odcinku "M jak miłość" Paweł wpadnie w panikę, że jego ukochana zginęła tragicznie, a w finale odcinka Franka spisze testament, w którym wyzna wszystkie swoje tajemnice. Czy Zduńska ucieknie do USA odnaleźć swoje dziecko?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2618: Urszula nie wypuści Józka z córką z Polski. Nie pozwoli mu wywieźć Julci

M jak miłość. Makabryczny wypadek Franki! Żona Franka będzie w aucie zmiażdżonym przez tira
Najnowsze