Barwy szczęścia, odcinek 2618: Urszula nie wypuści Józka z córką z Polski. Nie pozwoli mu wywieźć Julci

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2618: Urszula nie wypuści Józka z córką z Polski. Nie pozwoli mu wywieźć Julci

Barwy szczęścia, odcinek 2618: Urszula nie wypuści Józka z córką z Polski. Nie pozwoli mu wywieźć Julci

W 2618 odcinku "Barw szczęścia" Urszula (Bożena Stachura) dowie się, że Józek (Patryk Pniewski) dostał kontakt za granica i może na zawsze wywieźć z Polski Julcię (Julia Staniszewska). I jak możemy się domyślić matka Julity (Katarzyna Sawczuk) stanie na drodze kariery ojca swojej wnuczki. Urszula zrobi absolutnie wszystko, aby Julcia została w Polsce. Łatwego zadania mieć nie będzie, bo sąd przyznał wyłączną opiekę nad córką Sałatce. Ale w 2618 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy do czego była teściowa Józka jest zdolna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2618 - środa, 20.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ w 2517 odcinku "Barw szczęścia" Józek podejmie decyzję o wyjeździe na kontrakt za granicę. Po rozstaniu z Gabrysią (Marta Juras) Sałatka nie będzie widział powodu, aby dłużej grać w Polsce i kiedy pojawi się szansa na realizację marzeń w Anglii, natychmiast z niej skorzysta. Ale jak to się dzieje od dawna, na drodze do szczęścia piłkarza w 2618 odcinku serialu stanie Urszula!

W 2618 odcinku "Barw szczęścia" matka Julity dostanie szału. I pomimo jasnych postanowień sądu o tym, że to Józek ma prawo do pełnej opieki nad córką, Urszula postawi spróbować jeszcze raz mu dziecko odebrać! 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2624: Powrót Kajtka! Przeprosi Oliwkę, że zabawiał się w Singapurze z Lilly? – ZDJĘCIA

Na pewno w 2618 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się od awantur, które Urszula urządzi Sałatce na wieść o jego wyjeździe. Matka Julity będzie nachodziła Józka w domu i w obecności Julci prośbą i groźbą spróbuje go zmusić, aby został w Polsce lub chociaż zostawił dziecko. Czy kiedy tym sposobem niczego nie wskóra Urszula spróbuje kolejnej batalii sądowej?

Można założyć, że Urszula w 2618 odcinku "Barw szczęścia" dokona cudów, aby odebrać Julcię byłemu zięciowi. Julcia to jej jedyna wnuczka i kobieta nie będzie mogła sobie wyobrazić, że na zawsze ją straci. Czy wystąpi do sądu o odebranie ojcu córki? Przekonamy się już 20 kwietnia w TVP2. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1655: Gdzie jest dziecko Franki? Porażająca tajemnica Zduńskiej wyjdzie na jaw szpitalu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze