M jak miłość, odcinek 1650: Marta zostawi Łukasza w najgorszej chwili! Nie poradzi sobie sam z tym horrorem

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1650: Marta zostawi Łukasza w najgorszej chwili! Nie poradzi sobie sam z tym horrorem

M jak miłość, odcinek 1650: Marta zostawi Łukasza w najgorszej chwili! Nie poradzi sobie sam z tym horrorem

W 1650 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zwróci się do matki (Dominika Ostałowska) o pomoc w kryzysie, w jakim znalazł się z Patrycją (Alżbeta Lenska). Jego ukochana wpadnie w depresję poporodową, a życie w Grabinie zupełnie ją przerośnie. Przyzwyczajona do luksusu żona ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger) nie odnajdzie się w prostych warunkach i załamie się. Młody Wojciechowski przestanie sobie radzić z ta wyjątkową trudną i nową dla niego sytuacją. Nie o takim życiu marzył, kiedy walczył o Patrycję. Niestety, Marta w 1650 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała dla niego zbyt wiele czasu. I zostawi syna z tym wszystkim samego!

"M jak miłość" odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Marta w 1650 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny, aby zobaczyć się z wnukiem i jego rodzicami. Wesprze Patrycję w jej obawach, czy w ogóle potrafi być matką. Będzie miała też nowe wieści na temat Argasińskiego, który właśnie wyjdzie z więzienia. Tyle, że matka Łukasza skoncentruje się na radach i przekazaniu informacji, ale już znajdzie chwili, żeby syna wysłuchać!

- Argasiński będzie odpowiadał z wolnej stopy i nie jestem pewna, czy uda mu się cokolwiek udowodnić - poinformuje Marta Łukasza o sytuacji prawnej w 1650 odcinku "M jak miłość". - Był bardzo ostrożny. Prosił innych lekarzy o opinie i dokumentacji medycznej trudno coś zarzucić. 

- Mhm, a Herman (Piotr Łukawski)? - zaciekawi się Łukasz.  

- Pogrążyły go zeznania świadków, jego byłych kumpli. Myślę, że tym razem się nie wywinie.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1651: Matka Anety po powrocie Olka przekaże mu wstrząsające wieści o Aleksandrze

W tym momencie 1650 odcinka "M jak miłość" Łukasz ucieszy się, że przynajmniej z Hermanem mają spokój na jakiś czas. 

- Ale Argasiński tak łatwo nie odpuści - uprzedzi Marta syna. - Patrycja musi jak najszybciej wystąpić o rozwód, a ty o uznanie dziecka. 

- Wiem, wiem, wiem, pogadam z nią - odpowie załamany nadmiarem spraw, którymi musi się zająć Łukasz w 1650 odcinku "M jak miłość". 

Co na to jego matka? Marta rzuci tylko: - Muszę lecieć - i zostawi syna samego z tym koszmarem! Jak sobie poradzi Łukasz w ukochaną w depresji, Argasińskim "na karku" i ogromem spraw prawnych, którymi musi się zająć?   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość odcinek 1650 ZWIASTUN. Śmierć ojca Uli. Argasiński wymyśli jak odzyskać Patrycję
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze