M jak miłość, odcinek 1650: Jakubczyk po śmierci zostanie okradziony! Sąsiad ojca Uli wywęszy wielki skarb – ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1650: Jakubczyk po śmierci zostanie okradziony! Sąsiad ojca Uli wywęszy wielki skarb – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1650: Jakubczyk po śmierci zostanie okradziony! Sąsiad ojca Uli wywęszy wielki skarb – ZDJĘCIA

W 1650 odcinku "M jak miłość" w pokoiku wynajmowanym przez Jakubczyka (Michał Breitenwald), po jego śmierci pojawi się złodziej. Bartek (Arkadiusz Smoleński) z Ulą (Iga Krefft) będą w tym czasie zamartwiać się, jak spłacić długi ojca za wynajem, a sąsiad Horbaczewski (Zbigniew Jaremko) odnajdzie w tym bałaganie prawdziwy skarb! Zacznie się węszenie, sprawdzanie w ubraniach, pościeli - Horbaczewski zadziała jak prawdziwa cmentarna hiena! Co znajdzie w bałaganie zostawionym przez zmarłego Jakubczyka? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ z 1650 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość", odcinek 1650 - poniedziałek, 4.04.2022 o godz. 20.55 w TVP2

W 1650 odcinku "M jak miłość" ojciec Uli umrze w szpitalu po nagłym ataku jego nieuleczalnej choroby płuc. Stary pijak nigdy nie dbał o zdrowie i kiedy Bartek z Ulą zaczną walczyć o jego życie, będzie już za późno. Ojciec zdoła jeszcze w ostatnich słowach przeprosić córkę za wszystkie krzywdy i wyda ostatnie tchnienie. Ale jego sąsiad i kumpel tylko będzie na to czekał!

Po śmierci ojca Uli w 1650 odcinku "M jak miłość" w pokoju, który wynajmowała, natychmiast pojawi się jego kumpel od kielicha. Nie będzie widać żalu po stracie przyjaciela - zadowolony z siebie Horbaczewski natychmiast znajdzie przeszukanie tego bałaganu. I znajdzie prawdziwy skarb - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Sąsiad Jakubczyka w 1650 odcinku "M jak miłość" natychmiast trafi na testament. Kiedy otworzy go i przeczyta, wpadnie w dziką radość! Czego się dowie ta "cmentarna hiena"?

- A to stary cwaniak! - wykrzyknie uradowany sąsiad Jakubczyka - Taka kasa!

I w 1650 odcinku "M jak miłość" Horbaczewski natychmiast ruszy na poszukiwana skarbu, który Jakubczyk w ostatniej woli przepisał Uli. Czy go znajdzie?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1655: Ciężka choroba Franki przekreśli największe marzenie Pawła. Zduński nigdy się o tym nie dowie?

M jak miłość odcinek 1650 ZWIASTUN. Śmierć ojca Uli. Argasiński wymyśli jak odzyskać Patrycję
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze