M jak miłość, odcinek 1648: Pierwszy seks Kingi i Piotrka po operacji. Uznają to za szaleństwo - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1648: Pierwszy seks Kingi i Piotrka po operacji. Uznają to za szaleństwo - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Pierwszy seks Kingi i Piotrka po operacji. Uznają to za szaleństwo - ZDJĘCIA

W 1648 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) po wielu zwrotach akcji i ogromnym stresie dowie się, że operacja udała się i będzie widzieć! W tym szalonym dniu pełnym wrażeń Piotrek (Marcin Mroczek) będzie dzielnie wspierał żonę i razem będą cieszyć się z wyniku. Tej nocy w 1648 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy po operacji Kingi Zduńscy wylądują razem w łóżku! Czy uznają to za szaleństwo? Jak będzie wyglądał pierwszy seks Kingi i Piotrka po operacji zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie bardzo bała się spotkania z profesorem Nieśpielakiem (Zbigniew Suszyński). Zduńska będzie pełna jak najgorszych przeczuć i Piotrek będzie ją wspierał w przeżywaniu obaw przed trwałą stratą wzroku. Ale los, scenarzyści i na ekranie profesor zrobią Kindze wspaniałą niespodziankę!

Po szalonym dniu w 1648 odcinku "M jak miłość", który zakończy się wspaniałą nowiną, Kinga i Piotrek po raz pierwszy od wielu tygodni będą mogli nareszcie nacieszyć się sobą. Jak będzie wyglądał ich pierwszy seks po operacji?   

Zobacz koniecznie: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

- To co się dzisiaj działo, to było jakieś szaleństwo - powie po wszystkim Kinga, wtulona w łóżku w męża w 1648 odcinku "M jak miłość. 

- Wiem, odpoczywaj - odpowie jej czule Piotrek. 

- Z tego wszystkiego nawet ci nie podziękowałam... Bez ciebie nie dałabym sobie rady, nie przeszłabym przez to wszystko - wyzna Kinga i zacznie całować męża. '

Jak będzie wyglądał seks Kingi i Piotrka w  1648 odcinku "M jak miłość"? Tylu czułości już dawno nie widzieliśmy na ekranie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Kinga znów zobaczy dzieci, ale nie wszystkie! Tak skończy się choroba Zduńskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze