M jak miłość, odcinek 1647: Pościg Argasińskiego za Patrycją, Łukaszem i Marcinem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1647: Pościg Argasińskiego za Patrycją, Łukaszem i Marcinem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1647: Pościg Argasińskiego za Patrycją, Łukaszem i Marcinem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) i Łukasz (Jakub Józefowicz) nareszcie będą wolni. Po konfrontacji w ogrodzie z Argasińskim (Karol Strasburger) zakochani, pod opieką Marcina (Mikołaj Roznerski), odejdą w swoją stronę a ordynator ma zostać aresztowany. Ujawniamy: w ZWIASTUNIE 1647 odcinka "M jak miłość" widać, że jednak tak łatwo nie pójdzie i Argasiński rzuci się w pościg za uciekinierami. "Ogon" za samochodem zauważy Marcin, który będzie starał się go zgubić. Czy Argasiński sam będzie ścigał Patrycję i Łukasza, czy to już mafijni fachowcy? Sprawdź co już wiemy, zobacz ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ z 1642 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku "M jak miłość" w ogrodzie Argasińskich odbędzie się wielka "bitwa" o Patrycję. Zdesperowany Łukasz tym razem przybędzie w obstawie Marcina i Argasiński będzie miał wielki problem, żeby zastosować swoje zwyczajne sztuczki. Zastraszanie i szantaż wobec takiego świadka jak detektyw Chodakowski nie zadziałają!

Jednak nie obędzie się bez wielkich emocji w 1647 odcinku "M jak miłość". Po pierwsze Patrycja wymknie się niezauważona do ogrodu, bo Argasiński będzie zajęty pakowaniem się. Za radą Hermana (Piotr Łukawski) ordynator postanowi na jakiś czas zniknąć w Szwajcarii, ale sprawy potoczą się błyskawicznie i zupełnie nie po jego myśli!

Zobacz koniecznie: Pierwsza miłość, odcinek 3397: Dorota i Artur po narodzinach Tosi nie wrócą do siebie! Kulczycki nie wychowa własnej córki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1647: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm]

- Jerzy, proszę cię, pozwól mi odejść - będzie błagała szlochając Patrycja męża w 1647 odcinku "M jak miłość". 

- Należysz do mnie! - odpowie wściekły Argasiński. 

 - Spokojnie... To już koniec... Wiem, dlaczego nie chciałaś odejść od męża... Wiem, że mnie chroniłaś... Patrycja, już nic nam nie grozi! Policja zatrzymała Hermana! Teraz musisz tylko powiedzieć, czy tu zostajesz, czy odchodzisz ze mną... - będzie przekonywał Łukasz ukochaną. 

- Nie radzę, zniszczę cię! - zacznie krzyczeć Argasiński na żonę. 

W tym momencie w 1647 odcinka "M jak miłość" do akcji wkroczy Marcin, który nie pozwoli ordynatorowi na zastraszanie Patrycji i Łukasza. To właśnie Chodakowski uprzytomni szanowanemu ordynatorowi, że właśnie na oczach wszystkich łamie prawo!

- To są groźby karalne, panie profesorze... Może jednak, mimo wszystko, uda nam się jakoś dogadać?

I tak zakochani pod opieką Marcina w 1647 odcinka "M jak miłość" ruszą do Grabiny. Jednak szybko okaże się, że muszą uciekać, bo ktoś ich śledzi!

- Ktoś nam siedzi na ogonie - uprzedzi kochanków Chodakowski i przyspieszy.  

Czy za uciekinierami w 1647 odcinku "M jak miłość" będzie jechał osobiście Argasiński, czy psychol będzie już aresztowany, a w pościg ruszą bandyci Hermana? Zobacz koniecznie ZWIASTUN 1647 odcinka "M jak miłość" i GALERIĘ ZDJĘĆ! 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych dla grubej kasy. Na krzywdzie Michelle i Ryszarda dorobi się fortuny - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1647: Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: MTL Maxfilm]
M jak miłość odcinek 1647 ZWIASTUN. Pościg Argasińskiego za Patrycją i Łukaszem! Nie zdążą uciec?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze