M jak miłość, odcinek 1647: Aresztowanie Argasińskiego. Patrycja nareszcie będzie wolna - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm] M jak miłość, odcinek 1647: Aresztowanie Argasińskiego. Patrycja nareszcie będzie wolna - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Aresztowanie Argasińskiego. Patrycja nareszcie będzie wolna - ZDJĘCIA

W 1647 odcinku "M jak miłość" zobaczymy nareszcie aresztowanie podłego oszusta Argasińskiego (Karol Strasburger)! Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie zawdzięczać wolność Łukaszowi (Jakub Józefowicz), który nie spocznie i do jej sprawy zaangażuje Marcina (Mikołaj Roznerski). A detektyw Chodakowski już będzie wiedział co robić. I tak w 1647 odcinku "M jak miłość" drań Argasiński zostanie wyprowadzony ze swojej twierdzy w kajdankach, a jego żona odejdzie wolna z Łukaszem. Zobacz koniecznie sceny w ogrodzie Argasińskich w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku "M jak miłość" zobaczymy niezwykle dramatyczne sceny w ogrodzie Argasińskich. Łukasz żadnym sposobem nie da się przepędzić od ukochanej i święcie przekonany, że Patrycji dzieje się krzywda, poprosi o pomoc Marcina. A kiedy do sprawy dołączy się detektyw Chodakowski Argasiński już nie będzie w stanie przepędzić Wojciechowskiego i trafi nareszcie za kraty. Jak do tego dojdzie?

W 1647 odcinku "M jak miłość" Łukasz znów pojawi się w domu Argasińskiego, żądając uwolnienia Patrycji. Tymczasem Argasiński, idąc za radą Hermana (Piotr Łukawski) będzie szykował się do ucieczki do Szwajcarii. W domu będzie chciał zostawić Bognę (Katarzyna Skolimowska), która nadal będzie miała stać na straży Argasińskiej. Ale sprawy potoczą się zupełnie nie tak, jak sobie zaplanował ordynator!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1648: Basia zdemoluje nowe mieszkanie Franki i Pawła. Zduńscy będą musieli szarpać się z policją

Kiedy mąż będzie zajęty ucieczką w 1647 odcinku "M jak miłość" Patrycja odbierze od Łukasza sms-a i wymknie się do ogrodu. Tam będzie czekał na nią nie tylko ukochany, ale i detektyw Chodakowski i razem postawią się Argasińskiemu, który znów spróbuje gróźb i szantażu.

Fani związku Łukasza i Patrycji w "M jak miłość" długo czekali na tę scenę. W 1647 odcinku serialu Argasiński w kajdankach jest wyprowadzany ze swojej posesji, a zakochani odchodzą razem w siną dal. Na świat w Grabinie przyjdzie syn Łukasza i Patrycji, ale podły ordynator jeszcze wróci. Wątek tego dramatycznego trójkąta będzie prowadzony co najmniej do 2022 roku, więc jeszcze nie raz koleje losu Patrycji, Łukasza i Argasińskiego odwrócą się. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1646 ZWIASTUN. Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji. Marta będzie musiała mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze