M jak miłość, odcinek 1648: Basia zdemoluje nowe mieszkanie Franki i Pawła. Zduńscy będą musieli szarpać się z policją

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1648: Basia zdemoluje nowe mieszkanie Franki i Pawła. Zduńscy będą musieli szarpać się z policją

M jak miłość, odcinek 1648: Basia zdemoluje nowe mieszkanie Franki i Pawła. Zduńscy będą musieli szarpać się z policją

2022-03-15 8:54

Na co dzień spokojna i wydawało się ułożona Basia (Gabriela Raczyńska) w 1648 odcinku "M jak miłość" pokaże, że jednak nie można jej ufać. Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zaufają jej i pozwolą wprawić imprezę w nowym mieszkaniu. Założenie było takie, że nastolatka zamieszka osobno, a Zduńscy dostaną trochę swobody. Niestety w 1648 odcinku "M jak miłość" Basia zawiedzie na całej linii, bo skromna impreza zamieni się w ostrą balangę, gdzie panoszą się sami obcy ludzie! Na miejscu pojawi się nawet policja, a tego Zduński nie zniesie.

"M jak miłość" odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1648 odcinku "M jak miłość" całkowicie zawiedzie zaufanie Franki i Pawła, którzy zdecydowali, że nastolatka zamieszka osobno. Dzięki finansom góralki, Zduńscy powiększyli swoje lokum i powoli będą odnawiać mieszkanie obok swojego, by Basia mogła mieć tam swoją przestrzeń i prywatność. Z tej okazji w 1648 odcinku "M jak miłość" dziewczyna postanowi urządzić małe przyjęcie. 

- Zaprosiłam tylko kilka osób! Moje dwie kumpele, Jaśka i Damiana z nową dziewczyną... I Anię, ale ona pewnie nie przyjdzie. Będzie spokojnie, obiecuję! Trochę muzyki, może jakieś tańce... Nic więcej! - relacjonuje "Świat Seriali", ale szybko się okaże, że impreza Basi wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli. Córka Pawła popełni wielki błąd zapraszając na domówkę Anię (Gabriela Świerczyńska), która ma ostatnio same fochy i humorki, chociaż nikt ze znajomych nie zrobił jej nic złego. To ona zniszczy wieczór Basi.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4, odcinek 41: Pożegnanie Mani. Dręczona przez ubeków wyjedzie na zawsze z Ryszardem? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Kiedy impreza Basi w 1648 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się na dobre, Ania i jej podejrzana koleżanka Zuza (Amelia Zawadzka) postanowią podkręcić atmosferę i zaprosić kogo tylko się da. Szybko umieszczą notkę w mediach społecznościowych, podadzą adres i skierują zaproszenie do dużej grupy odbiorców. Informacja zadziała niemal natychmiast, a do mieszkania po remoncie zaczną się schodzić obcy ludzie, zwabieni obietnicą świetnej zabawy i morza alkoholu. Anię najwyraźniej będzie bardzo bawiło, że wpędza Basię w wielkie problemy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

W 1648 odcinku "M jak miłość" miła posiadówka przemieni się w wielką balangę, a Basia straci jakiekolwiek panowanie nad przybyłymi gośćmi, którzy odczytali zaproszenie Ani w Internecie. Wszystko wymknie się spod kontroli, a na miejscu pojawi się nawet policja! W 1648 odcinku "M jak miłość" także Franka i Paweł zjawią się na miejscu i niemal oniemieją na widok nowego mieszkania! 

- Próbowałam ich wyprosić, ale nic sobie z tego nie robią! - krzyknie spanikowana Basia w 1648 odcinku "M jak miłość", która wyjdzie na kłamczuchę, bo przecież obiecała, że będzie spokojnie. Franka i Paweł będą mieli mnóstwo roboty, żeby zapanować nad sytuacją. 

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze