M jak miłość, odcinek 1647: Łukasz zaleje się łzami po narodzinach syna. Ale to jeszcze nie koniec koszmaru z Argasińskim!

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1647: Łukasz zaleje się łzami po narodzinach syna. Ale to jeszcze nie koniec koszmaru z Argasińskim!

M jak miłość, odcinek 1647: Łukasz zaleje się łzami po narodzinach syna. Ale to jeszcze nie koniec koszmaru z Argasińskim!

W 1647 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało na to, że koszmar szarpania się o wolność Patrycji (Alżbeta Lenska) z Argasińskim (Karol Strasburger), dobiegł końca. Dzięki pomocy Marcina (Mikołaj Roznerski) Łukasz (Jakub Józefowicz) wywiezie ukochaną do Grabiny, gdzie przyjdzie na świat jego syn. Wojciechowski zapłacze rzewnymi łzami szczęścia, kiedy przytuli narodzone z wielkiej miłości dziecko. Ale ten cudowny obrazek nie potrwa długo. Argasiński wróci już w 1648 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku "M jak miłość" Łukasz nareszcie dostanie się do ogrodu Argasińskich i przechytrzy podłego ordynatora. Patrycja wyjdzie do ukochanego po przeczytaniu SMS-a od niego, a w dodatku nie będą sami, bo tym razem obstawą będzie detektyw Chodakowski. W efekcie niezwykle wzruszającej sceny, w której Łukasz poprosi ukochaną, aby zdecydowała czy z nim odchodzi, czy zostaje z mężem, Argasiński będzie musiał bezradnie patrzeć, jak traci żonę. Wprawdzie spróbuje jeszcze szantażu i obelg, a nawet złapie Patrycję za ramię, kiedy zacznie odchodzić z Łukaszem, ale Marcin go powstrzyma. I będzie wyglądało na to, że zakochani nareszcie będą żyli długo i szczęśliwie!

Argasiński w 1647 odcinku "M jak miłość" wyśle jeszcze pościg za zbiegami, ale Marcin go zgubi i Patrycja z Łukaszem dotrą szczęśliwie do Grabiny. I tu na świat przyjdzie ich świat przyjdzie ich syn Jaś! I kiedy już Patrycja, synek i on sam będą bezpiecznie razem, Łukasz po wielu miesiącach walki i braku nadziei, zapłacze jak dziecko! 

Zobacz koniecznie: Kinga i Piotrek pożegnali M jak miłość. Ostatni dzień Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka na planie w rodzinie Zduńskich - ZDJĘCIA

Patrycja zaniepokoi się w 1647 odcinku "M jak miłość" widząc łzy na twarzy ukochanego. Ojciec jej syn nie będzie umiał się uspokoić i zaniesie się prawdziwym szlochem. 

- Kochanie, co się dzieje? - zapyta czule Argasińska. 

- Nic - wydusi ledwo Łukasz. 

- Powiedz mi - Patrycja nie da za wygraną. 

- Patrycja, co ja mam ci powiedzieć... To się chyba nazywa po prostu szczęście!

W 1647 odcinku "M jak miłość" nie widzimy jak Argasiński zostaje aresztowany. To, że trafi za kratki wyjdzie na jaw dopiero w 1648 odcinku serialu, kiedy po powrocie z więzienia ordynator będzie instruował Bognę (Katarzyna Skolimowska), jak ma zarządzać domem. Wtedy też Argasiński wyśle do "ukochanej żony" SMS-a z prośbą, aby spróbowali jeszcze raz. Patrycja  na ten widok znów zacznie trząść się ze strachu i piękny obraz szczęśliwej rodzinki Łukasza odejdzie w niepamięć. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych! Wyda Michelle i Ryszarda za duże pieniądze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1647: Marcin pokona Argasińskiego! Dzięki niemu Łukasz i Patrycja uciekną
Najnowsze