Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych! Wyda Michelle i Ryszarda za duże pieniądze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych! Wyda Michelle i Ryszarda za duże pieniądze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Jerzyk zacznie donosić na Winnych! Wyda Michelle i Ryszarda za duże pieniądze - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 42 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Jerzyk (Andrzej Andrzejewski) zaczyna donosić na rodzinę. Nie będzie żadnych wątpliwości - syn Andzi (Barbara Wypych) rozpocznie współpracę z esbekiem Połosakiem (Dariusz Toczek), który postawi sprawę jasno: albo Jerzyk wyda mu Winnych, albo może zapomnieć o swoim biznesie. I niestety, syn Andzi wybierze źle. To przez niego Michelle (Maria Pawłowska) i Ryszard (Piotr Rogucki) będą mieli straszne kłopoty, a on będzie się pławił w bogactwie. Jak Jerzyk w 42 odcinku "Stulecia Winnych" rozpocznie donoszenie na swoich bliskich? Zobacz ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Stulecie Winnych" 4, odcinek 42 (odc. 3) - niedziela, 20.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy jak Jerzyk rozpoczyna współpracę z SB. Nie będzie żadnych wątpliwości - syn Andzi stanie się donosicielem, bo nie ma dla niego większych świętości, niż pieniądze. Dla swojego dobrze prosperującego biznesu Jerzyk sprzeda rodzinę i nie będzie się oglądał na to, komu robi krzywdę. Jak dojdzie do tego, że ukochany syn Andzi stanie się tajnym wrogiem Winnych? Zobacz konfidenta Jerzyka, pseudonim "Amant" w GALERII ZDJĘĆ!

Jerzyk w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" pojawi się na wyraźnie umówione spotkanie z esbekiem. Panowie będą już mieli wstępnie omówione zasady współpracy i pozostanie już tylko "dopieścić" szczegóły. Trzeba przyznać, że syn Andzie będzie się jeszcze lekko wahał, ale Połosak szybko go przekona. 

- Dzień dobry, nazywam się Jerzy...

- Ciii, bez nazwisk... Jak tam, wybraliście pseudonim? Wy chcecie nadal prowadzić interes, a my chcemy informacji. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1648: Basia zdemoluje nowe mieszkanie Franki i Pawła. Zduńscy będą musieli szarpać się z policją

Stulecie Winnych 4, odc. 42: Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), Stanisław (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp

W kolejnej scenie w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobaczymy jak Jerzyk skrada się na potajemne spotkanie do podejrzanego mieszkania. Tam już będzie czekał znany nam esbek... Połosok wyjmie kieliszki i drogi alkohol i stworzy miłą, świąteczną atmosferę. 

- No, wchodźcie, wchodźcie, siadajcie - powita konfidenta esbek. - Zimno, co? - Połosok wprawnie strzeli w dno butelki wódki. - Jak tam przed świętami? Zdrowi wszyscy?

- Dziękuję, poruczniku, zdrowi - odpowie Jerzyk. 

- Rozgrzejcie się - zachęci esbek i polawszy szklankę wódki donosicielowi przejdzie do rzeczy. - A zza granicy ktoś się odzywał?

Jerzyk w tym momencie 42 odcinka "Stulecia Winnych 4" będzie milczał jak zaklęty, więc Połosak zachęci go do mówienia dalej.

- Siadajcie, przecież nie będziecie pić na stojąco... Borkowski Ryszard na przykład?

- Przepadł, ani widu, ani słychu - odpowie zgodnie z prawdą Jerzyk. 

- A interes jak? Kręci się, co?

- Kręci jak to w święta. Rodzina z Francji nie dojechała. Za to kuzynka z Gdyni przyjechała, taka narwana - donosem na Michelle Jerzyk będzie chciał zapunktować u porucznika Połosaka. 

- "Amant", "Amant", bo zaraz przestanie być miło - esbek nie będzie zadowolony. 

Później zobaczymy, jak Jerzyk  w 42 odcinku "Stulecia Winnych 4" jest świadkiem przyjazdu Ewy (Sonia Mietielica) i co jeszcze gorsze, posłańca od Ryszarda (Piotr Rogucki) - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ. Kiedy szczęśliwa Mania (Magdalena Walach) będzie czytać list od ukochanego męża, Jerzy będzie tylko bacznie obserwował, gdzie trafia koperta z adresem emisariusza. I możemy być pewni, że Jerzyk, pseudonim "Amant" wszystko zamelduje esbekowi.

Do jakiego nieszczęścia w rodzinie Winnych w 4 sezonie "Stulecia Winnych" doprowadzi tajna współpraca Jerzyka z SB? Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Michelle skończy skatowana w więzieniu, gdzie doprowadzą ją donosy Jerzyka i nienawiść matki Janusza (Paweł Małaszyński). Jaka kara spotka Manię za ucieczkę Ryszarda za granicę, a Anię (Urszula Grabowska) za sprowadzenie do domu córki? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1649: Magda zobaczy Budzyńskiego z inną i wreszcie przejrzy na oczy!

Stulecie Winnych 4, odc. 42: Ania (Urszula Grabowska), Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp
Stulecie Winnych 4, odc. 42: Mania (Magdalena Walach), Jerzyk (Andrzej Andrzejewski), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp
Mania w rozpaczy po rozstaniu z Ryszardem. Smutne święta u Winnych
Najnowsze