M jak miłość, odcinek 1649: Magda zobaczy Budzyńskiego z inną i wreszcie przejrzy na oczy!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1649: Magda zobaczy Budzyńskiego z inną i wreszcie przejrzy na oczy!

M jak miłość, odcinek 1649: Magda zobaczy Budzyńskiego z inną i wreszcie przejrzy na oczy!

2022-03-15 8:48

W 1649 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrozumie jak mało wie o przeszłości Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), jak wiele jeszcze tajemnic kryje przed nią mąż. Zagrożeniem dla idealnego małżeństwa Budzyńskich stanie się bliska koleżanka Andrzeja z dawnej kancelarii, o której jakoś nigdy nie wspomniał Magdzie. Ich zażyłość w 1649 odcinku "M jak miłość" bardzo nie spodoba się Budzyńskiej. A kiedy zobaczy Andrzeja z inną kobietą, piękną Julią (Marta Chodorowska) zda sobie sprawę jak wielki błąd popełniła i do czego mógł doprowadzić jej niebezpieczny flirt z zakochanym Adamem Wareckim (Wojciech Świeściak).

"M jak miłość" odcinek 1649 - poniedziałek, 28.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość Budzyńskiego w 1649 odcinku "M jak miłość" powróci w najmniej spodziewanym momencie, a kobieta, którą kiedyś w sobie rozkochał stanie się rywalką Magdy! Tak jak wtedy kiedy Andrzeja łączył romans z Anką Waszkiewicz (Weronika Rosati), a Magda nie miała pojęcia,że jej ukochany i dawna przyjaciółka byli kochankami. Bo przecież długo bał się przyznać Magdzie, że Anka pocieszała go po rozstaniu z Martą (Dominika Ostałowska), że sypiali ze sobą w tajemnicy przed wszystkimi. Jak dużo tym razem Andrzej będzie miał na sumieniu? Prawniczka Julia Malicka w 1649 odcinku "M jak miłość" zjawi się nagle w kancelarii przez wzgląd na dawne czasy i to, co było między nią i Budzyńskim.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1649: Budzyński zdradzi Magdę jak Martę? Nawet terapia im nie pomoże

Magda od razu zacznie się Julii bacznie przyglądać! Zwłaszcza, że koleżanka Andrzeja w 1649 odcinku "M jak miłość" będzie się zachowywała jakby Budzyński był dla niej kimś więcej niż dawnym znajomym. Bez ogródek przy Magdzie i Wernerze (Jacek Kopczyński) wspomni o tym, że Andrzej ją w sobie rozkochał jak pracowali razem w innej kancelarii, ale nie miała u niego większych szans. Wyjdzie na jaw, że Julia przyjechała do Warszawy służbowo, mieszka na co dzień we Wrocławiu i tam na konferencji prawników ma się spotkać z Andrzejem. Tyle tylko, że Budzyński nie wspomni o tym Magdzie.

Podczas spotkania sam na sam Budzyński i Julia w 1649 odcinku "M jak miłość" nie będą mogli się ze sobą nagadać, wspominając dawne czasy. A to z kolei wywoła zazdrość Magdy, która aż do tej pory nie będzie miała żadnych powodów, by wątpić w wierność męża. Nagle Magda zda sobie sprawę jak wielki błąd popełniła z Adamem Wareckim! Nauczyciel zakochał się w niej, ona z nim otwarcie flirtowała, a wszystkiemu przypatrywał się Andrzej.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1649: Tajemnica Budzyńskiego i nowej prawniczki Julii wyjdzie na jaw. Od lat oszukiwał Magdę tak jak z byłą kochanką - ZDJĘCIA

W 1649 odcinku "M jak miłość" role u Budzyńskich się odwrócą. Teraz to Magda będzie gotowa wkroczy do akcji, żeby Julia dobitnie się przekonała, że Andrzej jest tylko jej i żadnej kobiecie go nie odda. Jakby tego było mało Magdę i Andrzeja w 1649 odcinku "M jak miłość" czeka kłótnia ze zbuntowaną Anią (Gabriela Świerczyńska). Nastolatka będzie skonfliktowana z rodzicami i macochą, Marta będzie się wypłakiwać byłemu mężowi, że czuje się bezradna i być może powinni całą trójką iść na rodzinną terapię. Oczywiście bez Magdy...

M jak miłość. Nowe romanse u Mostowiaków. Zdrada zniszczy nie jeden szczęśliwy związek
Najnowsze