M jak miłość, odcinek 1647: Koniec Rafała?! Wyrzucą policjanta z leśniczówki, bo to dom Mostowiaków - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1647: Koniec Rafała?! Wyrzucą policjanta z leśniczówki, bo to dom Mostowiaków - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Koniec Rafała?! Wyrzucą policjanta z leśniczówki, bo to dom Mostowiaków - ZDJĘCIA

2022-03-15 15:59

Rafał (Jakub Kucner) z "M jak miłość" w 1647 odcinku straci dom w Grabinie, bo leśniczówka, która jest własnością rodziny Mostowiaków zostanie przez nich przejęta! Dlatego wyrzucą policjanta na bruk? Losy Rafała Stadnickiego ostatnio zeszły w "M jak miłość" na dalszy plan. Dopiero kiedy do leśniczówki wkroczą Marta (Dominika Ostałowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) okaże się, że miejscowy policjant nie ma już tam czego szukać. Co się stanie z Rafałem? Czy w 1647 odcinku "M jak miłość" nastąpi koniec bohatera granego przez Jakuba Kucnera? Sprawdźcie, co już wiadomo!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Gdzie jest Rafał z "M jak miłość" i gdzie w 1647 odcinku Stadnicki podzieje się kiedy w leśniczówce w Grabinie rodzina Mostowiaków urządzi nowy dom dla Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz)? Ostatnio o Rafale nie było zbyt głośno. Prowadził śledztwo w sprawie tragicznego wypadku Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), ale o jego prywatnych sprawach niewiele wiadomo. Z Alą (Alicja Ostolska), która się w nim zakochała do szaleństwa, policjantowi nie wyszło. Nie chciał się przecież wiązać z dużo młodszą siostrą przyjaciela Roberta (Filip Gurłacz), którego zabił jego ojciec. Skończyło się na kilku pocałunkach!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Radość u Mostowiaków z narodzin kolejnego prawnuka Barbary. To dzięki Marcinowi! - ZDJĘCIA

Rok temu w "M jak miłość" po wyjeździe Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) z Grabiny, samotność zaczęła doskwierać Rafałowi w pustym domu, lecz nie wyprowadził się z leśniczówki. Zwyczajnie nie miał dokąd. Nie miał innego domu! Dlatego w 1647 odcinku "M jak miłość" totalnym zaskoczeniem dla wszystkich zapewne będzie fakt, że Rafał już nie mieszka w leśniczówce, która formalnie jest własnością Mostowiaków, a konkretniej Marka (Kacper Kuszewski), bo kupił ten dom dla Natalki (Marcjanna Lelek) i jej niewiernego męża Franka (Piotr Nerlewski). Policjanci z komisariatu w Lipnicy tylko wynajmowali leśniczówkę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1648: Paweł wyładuje się na France kiedy wreszcie powie, że ojciec Jaśka ją molestował - WIDEO, ZDJĘCIA

Co się stanie z Rafałem w 1647 odcinku "M jak miłość" po tym jak Patrycja i Łukasz zamieszkają w leśniczówce i zajmą jego dom? Gdzie się przeprowadzi Stadnicki? Możliwości w pobliżu Grabiny i Lipnicy będzie niewiele. Być może Rafał wynajmie mieszkanie w sąsiednim Gródku. Małe są szanse na to, by miał wrócić do domu ojca, gdzie Dariusz Stadnicki (Henryk Niebudek) zabił brata Ali. Jeszcze zanim ojciec Rafała dopuścił się tak potwornej zbrodni, policjant nie utrzymywał z nim kontaktu.

Pewne jest na natomiast to, że Rafał nie odejdzie z "M jak miłość", bo Jakub Kucner wciąż jest częścią obsady serialu i co jakiś czas pojawia się na planie. Choć już coraz rzadziej.

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być
Najnowsze