M jak miłość, odcinek 1646: Uwięziona Patrycja znów uwierzy Argasińskiemu. I zostanie oszukana - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1646: Uwięziona Patrycja znów uwierzy Argasińskiemu. I zostanie oszukana - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1646: Uwięziona Patrycja znów uwierzy Argasińskiemu. I zostanie oszukana - ZDJĘCIA

W 1646 odcinku "M jak miłość" uwięziona znów w domowej twierdzy Patrycja (Alżbeta Lenska) postawi Argasińskiemu (Karol Strasburger) swoje warunki. Żona zgodzi się znów zamieszkać z nim pod jednym dachem i grać w jego grę, tylko wtedy jeżeli małżonek je spełni. Argasiński chętnie przystanie na żądania Patrycji, co znów "znieczuli" jej czujność, ale swoim zwyczajem natychmiast obietnicy nie dotrzyma! Z drugiej strony podły ordynator szybko wróci do podawania żonie psychotropów i sprawi, że nie będzie miała pojęcia, co się tak naprawdę dzieje. Do czego to doprowadzi w 1946 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość", odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku "M jak miłość" Patrycja znów będzie więźniem we własnym domu. Żona podłego Argasińskiego potulnie wróci z nim z Gdańska i znów zacznie się gra w "kochającego męża i  poddaną mu żonę". Okaże się jednak, że Patrycja przehandlowała swoją wolność za życie Łukasza! Czy Argasiński dotrzyma danej jej obietnicy? 

Wszystkiego dowiemy się w 1646 odcinku "M jak miłość" podczas poważnej rozmowy Argasińskiego z Patrycją na temat jej samopoczucia i aktualnej sytuacji Łukasza. Wtedy dowiemy się, co ordynator żonie obiecał. I jak zwykle zobaczymy, że słowa nie dotrzyma!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1644: Magda opuszczona przez Budzyńskiego. Napalony i pijany Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

- Jak się czujesz, kochanie? Czy te poranne skurcze już się nie powtórzyły? 

- Nie, nie powtórzyły się, możesz jechać do pracy...

- Nie, mowy nie ma! Nie zostawię cię z Bogną... Musimy być gotowi w każdej chwili! Nie mieliśmy okazji jeszcze o tym porozmawiać...Ale mam na myśli ten epizod z Wojciechowskim Łukaszem... I chciałbym ci bardzo podziękować, że zachowałaś się tak dojrzale i mądrze. Chciałbym, abys po porodzie wypoczęła. Wezmę urlop na jakiś czas i wyjedziemy. Kolega obiecał mi dom w Szwajcarii na pół roku. Piękne widoki, czyste powietrze.... Zobaczysz, uda nam się to wszystko posklejać.

- Dotrzymasz słowa, tak jak obiecałeś? Łukasz będzie bezpieczny? 

- Tak, oczywiście, włos mu z głowy nie spadnie... Możesz być pewna, kochanie.  

Chwilę później w 1646 odcinku "M jak miłość" Argasiński zadzwoni do Hermana (Piotr Łukawski) i wściekły i zażąda, aby z Łukaszem zrobił ostateczny porządek!

- Zrobi pan z nim w końcu porządek? Raz na zawsze... Może mi pan to obiecać? - będzie krzyczał ordynator do słuchawki w ogrodzie swojego domu. 

Patrycja usłyszy przez okno krzyki męża i straci wszelką nadzieję. W finale 1646 odcinka "M jak miłość" będzie płakać nad kolejnym sms-em kochającego Łukasza. 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2589: Michalina i Witek nagrają jak ohydny Ryman molestuje aktorkę w teatrze - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze