M jak miłość, odcinek 1644: Magda opuszczona przez Budzyńskiego. Napalony i pijany Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Magda opuszczona przez Budzyńskiego. Napalony i pijany Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Magda opuszczona przez Budzyńskiego. Napalony i pijany Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

2022-03-09 9:00

W 1644 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wyjadą razem do siedliska w Grabinie, ale o romantycznym pobycie w ich nowym domu nie będzie mowy! Zabiorą bowiem ze sobą Anię (Gabriela Świerczyńska), by mieć oko na 16-latkę, która cudem przeżyje przedawkowanie narkotyków. Wyjazd Budzyńskich w 1644 odcinku "M jak miłość" niestety skończy się nagłym rozstaniem małżonków. Andrzej zostawi Magdę w siedlisku, nieświadomy tego, że jego największy rywal, Adam Warecki (Wojciech Świeściak) tylko czyha na okazję, by zająć jego miejsce. Tak Magda skusi pijanego, napalonego Wareckiego...

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rozstanie Magdy i Andrzeja w 1644 odcinku "M jak miłość" będzie okrutny zrządzeniem losu, które dla Adama Wareckiego stanie się szansą, by na nowo zbliżyć się do ukochanej. Problemy Budzyńskich z 16-letnią Anią, fakt, że pasierbica Andrzeja wykorzysta troskliwą opiekę ojca i znienawidzonej macochy, żeby w odpowiednim momencie uderzyć, skłonią małżonków do wyjazdu do siedliska w Grabinie. Magda i Andrzej będą się łudzić, że zaburzenia psychiczne Ani, zły stan emocjonalny coraz bardziej nieobliczalnej nastolatki w domu na wsi będą pod kontrolą. Bardzo się jednak pomylą! A do tego w 1644 odcinku "M jak miłość" znów pojawi się Adam Warecki, zakochany w Magdzie nauczyciel, obiekt obsesji Ani.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Nieświadomy zagrożenia Budzyński w 1644 odcinku "M jak miłość" zostawi Magdę samą z Anią w siedlisku. Dla chorej z nienawiści do macochy córki Andrzeja będzie to idealny moment, by pokazać Magdzie, że nigdy nie była i nie będzie jej bliska. Opuszczona przez męża Magda wrzuci na swój profil społecznościowy zdjęcie z samotnego wieczoru w siedlisku, który miała spędzić z ukochanym. Obserwujący ją Warecki w 1644 odcinku "M jak miłość" zobaczy smutny wpis Magdy i uzna, że to oczywista zachęta, żeby spędzili tę noc razem.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Zakochany Adam w 1644 odcinku "M jak miłość" pojedzie do Grabiny ze specjalnym prezentem dla Magdy. Niespodzianka Wareckiego wcale jednak nie spodoba się Budzyńskiej, która przecież będzie w siedlisku z Anią. Żeby pasierbica Andrzeja nie zauważyła nieproszonego gościa wymknie się z nim do ogrodu. Tam Warecki podaruje Magdzie tomik poezji z dedykacją, że zawsze będzie ją kochał i będzie czekał aż odejdzie od Andrzeja... Reakcja Magdy w 1644 odcinku "M jak miłość" nie pozostawi jednak żadnych złudzeń. Kocha męża i nigdy nie zostawi go dla innego.

Niestety w 1644 odcinku "M jak miłość" Ania zauważy Magdę z Wareckim. A do tego usłyszy każde słowo Adama, który ostrzeże ukochaną przed pasierbicą jej męża, uprzedzi Magdę, że Ania jest chora z nienawiści do niej i może jej zrobić krzywdę. Jeszcze tego samego wieczoru dojdzie do groźnego zdarzenia w siedlisku, a Budzyńskiego nie będzie wtedy z Magdą!

M jak miłość, odcinek 1641: Budzyński przez lata ukrywał przed Magdą straszną zbrodnię!
Najnowsze