M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyciągnie z Marty całą prawdę o Argasińskim. Będą chcieli go zabić! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyciągnie z Marty całą prawdę o Argasińskim. Będą chcieli go zabić! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyciągnie z Marty całą prawdę o Argasińskim. Będą chcieli go zabić! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-03-15 21:03

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) ruszy Patrycji (Alżbeta Lenska) na ratunek! Nie pozwoli, żeby Argasiński (Karol Strasbuger) dłużej więził jego ukochaną, znęcał się nad nią, faszerował psychotropami. Ale nie będzie to łatwe, bo Łukasz zda sobie sprawę, że bezwzględny mąż Patrycji chce go zabić, a do tego szantażem zmusił ją, żeby na policji złożyła fałszywe zeznania o tym jak ją prześladuje i nachodzi. Ostatnią nadzieją Łukasza w 1646 odcinku "M jak miłość" będzie matka Marta (Dominika Ostałowska). Ponieważ jego życie będzie zagrożone Marta wreszcie powie całą prawdę o Argasińskim, jego kontaktach z mafią i polowaniu na niego!

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jak grom z jasnego nieba w 1646 odcinku "M jak miłość" spadnie na Łukasza wiadomość, że Patrycja pogrążyła go na policji swoimi zeznaniami. Wojciechowski w towarzystwie swojego ojczyma i adwokata Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zjawi się na komisariacie w sprawie oskarżeń o nachodzenie Argasińskich, wtargnięcie na teren ich posesji i naruszenie spokoju małżonków. Ani przez chwilę nie zwątpi w to, że Patrycja jest w niebezpieczeństwie i nie uwierzy w zapewnienia policjanta, że Patrycja potwierdziła wersję Jerzego!

Coraz bardziej zdesperowany Łukasz w 1646 odcinku "M jak miłość" zwróci się o pomoc do Marty doskonale wiedząc, że matka coś przed nim ukrywa i dzięki niej pozna całą prawdę o tym dlaczego Patrycja kłamie na policji, dlaczego wróciła do męża, choć on ją stale więzi i się go zwyczajnie boi. - Koniec z tymi niedomówieniami, z tymi półsłówkami! Wiem, że przyjaźnisz się z Patrycją i prawdopodobnie wiesz więcej niż ja. Mamo, o co w tym wszystkim chodzi? Ja muszę wiedzieć!

- To co chcesz wiedzieć? - Marta w 1646 odcinku "M jak miłość" nie zdoła dłużej milczeć, dochowywać tajemnicy Patrycji, która w ten sposób chce chronić Łukasza. - Czy Argasiński kiedykolwiek jej groził? Że jeśli ze mną nie zerwie, to coś mi się stanie? Czy tym ją właśnie szantażował?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1646 ZWIASTUN. Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji. Marta będzie musiała mu pomóc

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po ucieczce Patrycji z Łukaszem wciąż będzie bezkarny! Wywinie się od więzienia - ZDJĘCIA

Dla dobra syna w 1646 odcinku "M jak miłość" Marta przerwie milczenie, ze szczegółami opowie mu, że Argasiński ma rozległe kontakty w przestępczym świecie, pracuje jako lekarz mafii, a jego zaufanym człowiekiem jest groźny bandyta Herman (Piotr Łukawski). To właśnie jego zbiry kolejny raz będą chcieli zabić Łukasza, czyhając na niego przed domem. - Mogę ci powiedzieć, że to wszystko już niedługo potrwa!

- Sporo wiesz na ten temat...

- Tym się zajmie prokurator i policja. Trzeba pozwolić im działać.- Mamo, wiem, że masz swoje zasady i zawsze bardzo to szanowałem, ale teraz musisz nam pomóc. Mnie i Patrycji?… Jeżeli nam nie pomożesz... Teraz to już sprawa życia i śmierci...

- No to co mam robić? - zapyta Marta syna, a Łukasz w 1646 odcinku "M jak miłość" ujawni jej swój plan - że chce odbić Patrycję i wywieźć ją w bezpieczne miejsce, do Grabiny, gdzie Argasiński już ich nie znajdzie. Oczywiście nie sam, bo Łukasz poprosi o pomoc detektywów - Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). 

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Najnowsze