M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński przekona się do czego jest zdolna Ania! Nie będzie już córką Andrzeja - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński przekona się do czego jest zdolna Ania! Nie będzie już córką Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński przekona się do czego jest zdolna Ania! Nie będzie już córką Andrzeja - ZDJĘCIA

2022-02-20 9:25

W 1644 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie się litował nad Anią (Gabriela Świerczyńska), która cudem przeżyje eksperymenty z lekami psychotropowymi! Zażyje silne narkotyki, ale nie po to, by się zabić. Ania będzie miała tylko jeden cel. Zwrócić na siebie uwagę nauczyciela Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), w którym jest szaleńczo zakochana. Miłość Ani w 1644 odcinku "M jak miłość" zamieni się w obsesją na punkcie starszego mężczyzny. A Budzyński aż zaniemówi kiedy usłyszy od Wareckiego co wyprawia zbuntowana 16-latka, jak niszczy mu życie, bo ją odtrącił. Andrzej uzna nawet, że taka Ania to nie jego córka...

"M jak miłość" odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Problemy z Anią w 1644 odcinku "M jak miłość" doprowadzą do tego, że Budzyński za radą Magdy (Anna Mucha) zdecyduje się na konfrontację z Adamem Wareckim! Szczerze nie znosi nauczyciela, który rozkochał w sobie Anię i który obdarzył też uczuciem Magdę. Ale zachowanie 16-letniej pasierbicy Andrzeja do tego stopnia wymknie się pod kontroli, że będzie musiał działać natychmiast. Nie tylko Budzyński, ale także Marta (Dominika Ostałowska) w 1644 odcinku "M jak miłość" nie poradzą sobie już z buntem Ani, która będzie pod tak silnym wpływem niebezpiecznej przyjaciółki Zuzy (Amelia Zawadzka), że kompletnie jej odbije! To ona namówi ją na zażycie narkotyków i szukania ratunku u Wareckiego.

Ania cudem przeżyje, ale w 1644 odcinku "M jak miłość" psychicznie będzie zupełnie rozbita. Gotowa na wszystko, by "odzyskać" Wareckiego. Odsunie się od matki Marty, nie będzie chciała rozmawiać z bratem Łukaszem (Jakub Józefowicz). Odepchnie nawet przyjaciół, Basię (Gabriela Raczyńska) i Jaśka (Stanisław Dusza)! Żeby pomóc córce wyrwać się z tego dołka Budzyński w 1644 odcinku "M jak miłość" spotka się z Wareckim, który ujawni mu szokujące szczegóły na temat tego, co wyprawia Ania.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

To od niego Andrzej w 1644 odcinku "M jak miłość" usłyszy, że Ania przestała zachowywać się jak nieszczęśliwie zakochana nastolatka. Jej działania przypominają raczej nękanie, prześladowanie go. Jak podaje swiatseriali.interia.pl zbuntowana 16-latka posunie się do tego, że zacznie wypisywać o Wareckim bzdury w internecie na profilu społecznościowym, wysyłać do niego obraźliwe wiadomości.

- Obrażała mnie... Sugerowała, że skoro nie reaguję na nią jak na dziewczynę, kobietę, to nie jestem prawdziwym facetem. Zamieszczała podobne wpisy pod różnymi nickami - wyjawi Warecki. Początkowo Budzyński w 1644 odcinku "M jak miłość" nie uwierzy, że Ania byłaby do tego zdolna, ale Adam przedstawi mu niezbite dowody.  - Wiadomości wysyłane były z tego samego komputera, z jednego adresu IP z pana mieszkania... - wyjaśni nauczyciel.

Prawda o Ani w 1644 odcinku "M jak miłość" wstrząśnie Andrzejem do tego stopnia, że poczuje jakby córka Marty nie była jego dzieckiem, że zawiódł jako ojciec skoro nastolatka tak bardzo się zmieniła. Warecki stwierdzi też, że nie może się w żaden sposób bronić przed Anią, żeby jej nie skrzywdzić. Przecież nie doniesie na 16-latkę na policję!

Po tym co Andrzej i Magda w 1644 odcinku "M jak miłość' usłyszą o Ani postanowią zabrać dziewczynę do siedliska w Grabinie, by tam trochę ochłonęła. Wkrótce jednak dojdzie do groźnego incydentu, a Budzyńscy przekonają się do czego jest zdolna Ania!

M jak miłość. Budzyńscy ofiarami psychopaty w Grabinie. Kamil też nie odpuści Magdzie, bo wciąż ja kocha
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze