M jak miłość, odcinek 1644: Ania znienawidzi Budzyńskich i oszuka wszystkich! Nawet psychiatra nie pomoże córce Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Ania znienawidzi Budzyńskich i oszuka wszystkich! Nawet psychiatra nie pomoże córce Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Ania znienawidzi Budzyńskich i oszuka wszystkich! Nawet psychiatra nie pomoże córce Marty i Andrzeja - ZDJĘCIA

W 1644 docinku "M jak miłość" dowiemy się strasznych rzeczy o Ani (Gabriela Świerczyńska)! Nastolatka oszuka absolutnie wszystkich - Budzyńskich, przyjaciół, a nawet psychologa! Wydawać się będzie, że nawet psychiatra może mieć problem, aby dotrzeć do córki Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Co się stanie z Anią? Dlaczego wszystkich aż tak nienawidzi? Jako pierwsza o wszystkim w 1644 docinku "M jak miłość" dowie się Magda (Anna Mucha), ale nawet ona nie będzie wiedziała, jak można pomóc pasierbicy. Czy ktoś pomoże Ani?

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw przerażające wieści na temat Ani! Okaże się, że nastolatka od dawna manipuluje wszystkimi i oszukuje. Ania nienawidzi Budzyńskich, Marty, psychologa owinęła sobie wokół palca i nikt tak naprawdę nie wie, co się dzieje w jej głowie! Jako pierwsza dowie się o wszystkim Magda, ale nawet ona nie będzie mogła uwierzyć w dramatyczną prawdę o Ani. Czy Budzyńska zdoła jej pomóc?

Jak informuje "Świat seriali" - Magda w 1644 odcinku "M jak miłość" spotka się z nauczycielem, na punkcie którego Ania oszalała. To właśnie Adam ujawni prawdę o Ani i pomimo wielkich uczuć do Magdy, dla dobra wszystkich nie będzie jej w sprawie nastolatki oszczędzał. Czego dowie się Magda o pasierbicy?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

- Myślę, że Ania ma poważny problem ze sobą... Z samoakceptacją, z poczuciem własnej wartości... Coś tam jest bardzo nie tak. I mówię to tobie, nie jej ojcu, bo zakładam, że będziesz bardziej obiektywna - zdradzi Magdzie Warecki.

- Wiem, że Ania ma problemy. Ale chodzi na terapię, jest pod opieką psychologa... - Budzyńska nie uwierzy, że jest aż tak źle.

- Pytanie, na ile jest z nim szczera. Ania jest bardzo inteligentna, potrafi się świetnie kryć, manipulować... Jeśli będzie chciała, każdego bez problemu wyprowadzi w pole. Nawet dobrego psychologa... - doda Adam.

- Rozumiem, że masz do Ani żal, ale czy ty trochę nie przesadzasz? To tylko zakochana nastolatka... - oceni Magda.

Niestety, złe towarzystwo, używki i kolejne szalone pomysły Ani, jak zdobyć Wareckiego pogłębią problemy Ani w "M jak miłość". Jeżeli Magda nie przemyśli dobrze konieczności szybkiej interwencji, za jakiś czas nawet psychiatra może nie zdołać pomóc nastoletniej pasierbicy Budzyńskich. 

Nie przegap: M jak miłość. Wojtek wróci do Mostowiaków bez Joasi. Feliks Matecki ujawnił co się stanie z wnukiem Barbary

M jak miłość odcinek 1636 ZWIASTUN. Kinga znów straci wzrok! Poważne problemy Budzyńskiego z Anią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze