M jak miłość. Wojtek wróci do Mostowiaków bez Joasi. Feliks Matecki ujawnił co się stanie z wnukiem Barbary

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Wojtek wróci do Mostowiaków bez Joasi. Feliks Matecki ujawnił co się stanie z wnukiem Barbary

M jak miłość. Wojtek wróci do Mostowiaków bez Joasi. Feliks Matecki ujawnił co się stanie z wnukiem Barbary

2022-02-15 8:48

Gdzie jest Wojtek z "M jak miłość"? 14-letni Feliks Matecki zniknął z serialu w niewyjaśnionych okolicznościach w 1619 odcinku, w którym ostatni raz pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka została wyrzucona z obsady "M jak miłość", a wątek Joasi Chodakowskiej i jej syna Wojtka skończył się w takim momencie, że nie wiadomo co się z nimi stało. Joasia wyjechała do Francji, lecz słuch po niej zaginął. Z kolei Wojtek wakacje spędzał na piłkarskim obozie. Ale lato u Mostowiaków dawno minęło, a rodzina nadal nie wspomina o Joasi i Wojtusiu. Wkrótce może się to zmienić, bo Feliks Matecki ujawnił czy będzie dalej grał w "M jak miłość".

Czy Feliks Matecki będzie jeszcze grał Wojtka Chodakowskiego w "M jak miłość"?

Feliks Matecki w "M jak miłość" zaczął grać jako 6-latek, ale latem zeszłego roku nieoczekiwanie jego praca na planie serialu się skończyła. Wszystko dlatego, że Barbara Kurdej-Szatan nagle nagle została zwolniona w atmosferze skandalu jaki wybuchł po jej wpisach o staży granicznej na Instagramie, scenarzyści nie zdążyli nawet zmienić scenariusza 1619 odcinka "M jak miłość", by ostatecznie pożegnać Joasię Chodakowską. A ponieważ Joasia zniknęła, to taki sam los spotkał jej syna Wojtka. Jedyne co wiadomo o tych bohaterach to, że Joasia wyjechała do Francji, a Wojtek miał spędzić wakacje na obozie piłkarskim.

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Od dwóch miesięcy w "M jak miłość" nikt jednak nie wspomina ani o Chodakowskiej, ani o wnuku Barbary (Teresa Lipowska). Zupełnie jakby przestali istnieć. Nie ma najmniejszych szans na to, żeby Joasia wróciła do serialu. No chyba, że zagrałaby ją inna aktorka, bo dla Barbary Kurdej-Szatan nie ma już miejsca w produkcji TVP. Ale nadzieja na to, że na ekranie pojawi się jeszcze Feliks Matecki odżyła wśród widzów po ostatnim wpisie 14-letniego aktorka na jego profilu na Instagramie. Fani zapytali ekranowego Wojtka czy będzie jeszcze grał w "M jak miłość". A Matecki nie zaprzeczył, że wróci do obsady. "Czas pokaże ?" - napisał tajemniczo.

Sprawdź też: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Wyjazd Joasi w "M jak miłość", zniknięcie Wojtka, a niedalekiej przyszłości możliwy jego powrót do rodziny Mostowiaków stawiają przed scenarzystami spore wyzwania. Bo skoro 14-letni Chodakowski nie ma już matki w Polsce, to kto miałby się nim zaopiekować? W domu Mostowiaków w Grabinie zawsze znalazłoby się miejsce dla Wojtka, który jest ukochanym wnukiem Barbary, jedynym dzieckiem jej zaginionej córki Małgosi (Joanna Koroniewska), ale przecież seniorka rodu nie byłaby w stanie wychowywać nastolatka. Ostatnią nadzieją dla Wojtka są Rogowscy - ciocia Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i wujek Artur (Robert Moskwa), którzy mają też na głowie dorastającą 13-letnią córkę Basię (Karina Woźniak)! Powrót Feliksa Mateckiego do "M jak miłość" nie nastąpi wcześniej jak dopiero w nowym sezonie serialu po przerwie wakacyjnej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze