M jak miłość, odcinek 1643: Wzruszający gest Piotrka przed operacją Kingi. Tylko to utrzyma Zduńską przy nadziei - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1643: Wzruszający gest Piotrka przed operacją Kingi. Tylko to utrzyma Zduńską przy nadziei - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Wzruszający gest Piotrka przed operacją Kingi. Tylko to utrzyma Zduńską przy nadziei - ZDJĘCIA

2022-03-04 16:32

W 1643 odcinku "M jak miłość" dojdzie do operacji Kingi (Katarzyna Cichopek), która nagle straci wzrok w lewym oku, a Piotrek (Marcin Mroczek) zarządzi, że muszą natychmiast udać się na SOR. Na miejscu lekarka stwierdzi, że niezbędny jest zabieg. W 1643 odcinku "M jak miłość" nastąpi wzruszający moment, w którym Zduńscy zaczną wspominać wszystkie dobre chwile w ich życiu. Piotrek zrobi wszystko, by chociaż na chwilę wyrwać żonę z koszmaru i zamartwiania się. Misiek (Aleksander Bożyk) też dorzuci coś od siebie.

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek znajdą się w szpitalu, gdzie Zduńską czeka operacja. Rano poczuje się tak źle, że mąż od razu zdecyduje się zabrać żonę na SOR. Na miejscu lekarka obwieści, że Kinga ma ostry atak jaskry i musi przejść operację. Kiedy Zduńska położy się na szpitalnym łóżku, Piotrek nie opuści jej na krok. Żeby jakoś ulżyć ukochanej w strachu o swój wzrok, zacznie poruszać wzruszające momenty z ich wspólnej przeszłości.

- Pamiętasz, jak uczyłem cię jak założyć pocztę elektroniczną? Jak korzystać z Internetu? - zaśmieje się Piotrek w 1643 odcinku "M jak miłość", byle tylko jakoś ulżyć cierpiącej żonie. - Pamiętasz nasz pierwszy pocałunek? Ślub? Remont mieszkania na Łowickiej? - wymieni Zduński, a Kinga ledwie się uśmiechnie. - Narodziny Lenki... - wspomni Piotrek, a Kinga wreszcie wykrztusi kilka słów. - Boże, a jeśli ja już będę żyła tylko wspomnieniami? - przerazi się Kinga, która zadrży o dalszy los. Ma przecież czwórkę dzieci, które nie wyobrażają sobie, że mama może ich już nie zobaczyć. Misiek (Aleksander Bożyk) tak bardzo zmartwi się o mamę, że ucieknie z domu i sam przyjedzie do szpitala.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: To Rogowski odbierze poród Patrycji w leśniczówce! Syn Łukasza dostanie imię po dziadkach - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga trafi na stół operacyjny, a Piotrek będzie czekał na żonę w poczekalni. Wkrótce okaże się, że zjawi się tam również Misiek.

- Przyjechałem autobusem… Znam tę trasę, jeżdżę tędy z dziadkiem na angielski, wysiadamy na tym samym przystanku… - wyjaśni Misiek przerażonemu Piotrkowi. - Wiesz, że zachowałeś się bardzo, ale to bardzo nieodpowiedzialnie? - Piotrek w 1643 odcinku "M jak miłość" będzie się aż trząsł ze strachu o dziecko. - Podsłuchałem, jak rozmawiałeś z babcią… Musiałem przyjechać! Co z mamą? Powiedzcie mi! Mama straci wzrok? Mam prawo wiedzieć! - rzuci syn i pokaże, że mama jest dla niego najważniejsza.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1646: Marcin pobity na oczach Szymka! Będzie musiał rzucić pracę detektywa

W szpitalu w 1643 odcinku "M jak miłość" zjawi się też Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Paweł (Rafał Mroczek). Wszyscy będą wspierać Kingę i Piotrka w tej trudnej sytuacji. Zduńska obudzi się po zabiegu, a do sali niemal natychmiast przybiegnie Misiek. Znów zrobi się wzruszająco, bo synek pocieszy mamę i da jej nadzieję. W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga poczuje ogromne wsparcie od bliskich. Wkrótce okaże się, czy jej problemy ze wzrokiem zostaną zażegnane. Póki co czeka ją trudna walka z chorobą. 

M jak miłość odcinek 1643 ZWIASTUN. Kinga straci wzrok! Brutalny atak na Frankę
Najnowsze