M jak miłość, odcinek 1643: Duże zmiany u Zduńskich! Jedna rozmowa Pawła i Franki zmieni wszystko

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1643: Duże zmiany u Zduńskich! Jedna rozmowa Pawła i Franki zmieni wszystko

M jak miłość, odcinek 1643: Duże zmiany u Zduńskich! Jedna rozmowa Pawła i Franki zmieni wszystko - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" w życiu młodych państwa Zduńskich zajdą ogromne zmiany. Franka (Dominika Kachlik) ostatecznie ogłosi, że muszą z Pawłem (Rafał Mroczek) poważnie porozmawiać i do takiej rozmowy dojdzie. Małżonkowie ustalą nowe zasady funkcjonowania w ich domu, a do sprawy zostanie wciągnięta też Basia (Gabriela Raczyńska). Czyżby w 1643 odcinku "M jak miłość" miał wydarzyć się początek końca młodego małżeństwa Pawła i Franki? Zobacz koniecznie poważną rozmowę Zduńskich w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1643 odcinku "M jak miłość" Paweł po raz pierwszy pożałuje małżeństwa z Franką. Koniec sielanki, która trwała zaledwie podróż poślubną jako pierwsi opisaliśmy o tym TUTAJ. Po powrocie do domu na Pawła i Frankę spadły codzienne problemy, zwłaszcza mieszkaniowe. Intymne zbliżenia Zduńskich będą już prawie niemożliwe! Każdą seksualną próbę ktoś im przerywa, a najczęściej jest to nastoletnia Basia, która przecież czuje się jak u siebie w domu. I kryzys gotowy!

Franka w 1643 odcinku "M jak miłość" uzna, że ma dość fochów męża i paskudnych komentarzy pod swoim adresem o "charakterze góralki". I w ułamku seknudy w bistro podejmie decyzję, że muszą natychmiast z Pawłem poważnie porozmawiać!  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1647: Argasiński po porodzie Patrycji ucieknie do Szwajcarii! Łukasz pierwszy raz zobaczy syna - ZDJĘCIA

- Chyba pora porozmawiać, co? - rzuci Franka z miną nieznoszącą sprzeciwu. 

Paweł nie będzie już dyskutował z żoną w tym momencie 1643 odcinka "M jak miłość". Para uda się na zaplecze, a po powrocie wezwie do siebie Basię, która z Jaśkiem (Stanisław Dusza) będzie czekała na ważną decyzję. 

- Podjęliśmy decyzję, że jednak nie będziemy rozbijać tej ściany - powie córce Paweł. Zduński będzie miał na myśli mur, który oddziela jego mieszkanie od lokalu po sąsiadce. 

- Serio? - Basia prawie "pofrunie" z radości. 

- Zamieszkasz obok nas? - zapyta Franka. 

- Ale jest jeden warunek - doda ostro Paweł. - Wspólnie opracujemy regulamin, którego będziesz się trzymać! 

I tak Basia w 1643 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi się od Pawła do nowego mieszkania "za ścianą" i rozpocznie częściowo samodzielne życie. Czy to uratuje małżeństwo Pawła i Franki?  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński wyzna swoje uczucia po latach. Marta będzie w szoku, że do tego doszło - ZDJĘCIA

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze