M jak miłość, odcinek 1643: Koniec sielanki Franki i Pawła. Góralka pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1643: Koniec sielanki Franki i Pawła. Góralka pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1643: Koniec sielanki Franki i Pawła. Góralka pokaże na co ją stać - ZDJĘCIA

W 1643 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) powie France, (Dominika Kachlik), że gdyby wiedział, że jest taka, to by się z nią nie ożenił! Takie Zduńskiego słowa zaraz po ślubie i podróży poślubnej zwiastują niewątpliwie koniec słodkiego okresu "spijania sobie z dziubków" małżonków. Czym Franka doprowadzi do takiej nagłej zmiany temperatury uczuć w małżeństwie? Paweł był świadom, że żeni się z "ostrą dziewczyną", u której co w głowie, to na języku... A jednak Franka zrobi coś takiego, czego jej mąż nie zniesie! Możemy być pewni, że właśnie w 1643 odcinku "M jak miłość" góralka pokaże wszystkim, na co ją stać!

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł i Franka w 1643 odcinku "M jak miłość" nadal będą mieszkali w jednym mieszkaniu z Basią (Gabriela Raczyńska), co nie będzie łatwe ze względu na brak intymności małżonków. W dodatku do ich życia na dłużej dołączą rodzice Jaśka (Stanisław Dusza). Szczególnie obrzydliwy zboczeniec, Igor (Bogusław Kudłek) nie odpuści ślicznej Zduńskiej i dojdzie do dramatycznych scen, kiedy Franka będzie musiała bronić się przed nim nożem! Jednak to nie z tego powodu Paweł wścieknie się na żonę. 

- Gdybym wiedział, że góralki są takie apodyktyczne, to bym się z Tobą nie ożenił - powie Paweł France podczas czułości na kanapie. Skąd takie mocne słowa Zduńskiego w 1643 odcinku "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1642: Iza załatwi szefa Marcina. Wciągnie też Kisielową w szpiegowską akcję - ZDJĘCIA

Franka w "M jak miłość" jest znana ze swojego temperamentu, którego nigdy nie ukrywała. "Samą siebie przeszła" na własnym ślubie, kiedy okładała krzesłem kuzyna na oczach księdza! Wtedy jednak sprawa była jasna i czysta, bo panna młodego stanęła w obronie ukochanego. Czym mu się narazi w 1643 odcinku serialu?

Pewne jest, że w 1643 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł nadal będą myśleć o założeniu rodziny i zamianie mieszkania na dom. Być może dyskusje wokół tego, gdzie zamieszkają - w Warszawie, czy Bukowinie - staną się kością niezgody między Zduńskimi. A może w ich życie wkroczy jeszcze gorszy, niż Igor bohater? Przekonamy się już 7 marca w TVP2.  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Rozwód Józka i Julity z szokującym finałem! Ohydny Klemens wyciągnie zdjęcia Sałatki z nową kochanką - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641: Katastrofa u Kamila i Anity! Pola znów zacznie bać się o życie, a na dom spadnie nieszczęście!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze