M jak miłość, odcinek 1634: Franka na ślubie pobije kuzyna w obronie Pawła! Ksiądz z Lipnicy stanie jak wryty!  - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Franka na ślubie pobije kuzyna w obronie Pawła! Ksiądz z Lipnicy stanie jak wryty! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: Franka na ślubie pobije kuzyna w obronie Pawła! Ksiądz z Lipnicy stanie jak wryty! - ZDJĘCIA

W 1634 odcinku "M jak miłość" ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik) przerwie naćpana Majka (Laura Samojłowicz). Jak pisaliśmy jako pierwsi - z tego powodu wyniknie wielka awantura, która zakończy się koszmarną bójką! Co więcej, piękna panna młoda w welonie i sukni stanie w obronie Pawła i pobije głupiego kuzyna na oczach księdza (Maciej Damięcki) z Lipnicy! Takiego skandalu jeszcze w "M jak miłość" nie było - niewątpliwie Paweł trafił na wyjątkową kobietę, która dla niego zrobi wszystko! Zobacz koniecznie obłędne ZDJĘCIA z 1634 odcinka "M jak miłość", jak Franka leje na kwaśne jabłko swojego krewnego!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1634 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dzień ślubu Pawła i Franki. Niestety, piękna ceremonia zostanie przerwana, bo naćpana Majka zacznie krzyczeć w kościele, że to ona powinna stać obok Pawła na ślubnym kobiercu. Ostatecznie narkomanka prawie zemdleje, a Marysia i Artur zabiorą ją na zakrystię. Po tym "występie" Chojnackiej Franka i Paweł zostaną na chwilę sami, a kiedy spróbują złapać oddech, znów zostaną zaatakowani - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!    

Pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ, że na ślubie Pawła i Franki w 1634 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostrą bójkę. I w dodatku weźmie w niej aktywny udział także panna młoda! 

- To miał być nasz niezapomniany dzień - powie Pawłowi smutna Franka.  

- Myślisz, że go kiedyś zapomnimy? - odpowie jej z uśmiechem narzeczony. 

M jak miłość, odc. 1634: Franka (Dominika Kachlik), Mikołaj (Marcin Bobak)

i

Autor: tvp/vod

I w tym momencie 1634 odcinka "M jak miłość" do sali wpadnie "prędki w rękach" kuzyn Franki i z miejsca napadnie na Pawła! Góral złapie pana młodego "za fraki" i zacznie okładać! 

- Godołek ci?! - zapyta jeszcze Mikołaj w góralskiej gwarze, co po polsku oznacza: "Mówiłem ci"? 

- Mikołaj! To nie jego wina! - Franka rzuci się na pomoc ukochanemu. I zacznie okładać kuzyna krzesłem!

- Dobry Boże... - powie ksiądz, który wejdzie prosto na scenę bijatyki. 

- To rozumiem! Góralskie wesele bez bitki, to nie wesele! To jak, wstajemy? To do 3 razy sztuka! - stryj (Piotr Majerczyk) Franki poprawi atmosferę. 

- Ja tam już wolę śluby w Lipnicy... - skomentuje tylko przerażony ksiądz. Ale ostatecznie w 1634 odcinku "M jak miłość" pobłogosławi związek Pawła i Franki!. 

M jak miłość, odcinek 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1634: Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik)
M jak miłość, odc. 1634: ksiądz (Maciej Damięcki), Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: tvp/vod
Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze