M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnia kłótnia Anety i Olka przed wyjazdem! Chodakowskich czeka długie rozstanie - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnia kłótnia Anety i Olka przed wyjazdem! Chodakowskich czeka długie rozstanie - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnia kłótnia Anety i Olka przed wyjazdem! Chodakowskich czeka długie rozstanie - ZDJĘCIA

2022-03-01 21:06

W 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) mocno się posprzeczają przed planowanym wyjazdem do Wiednia. Podczas ostatniego spotkania przyszłych rodziców z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) na jaw wyjdą nowe fakty. W 1642 odcinku "M jak miłość" małżeństwo lekarzy zacznie się mocno spierać, do tego stopnia, że nawet Iza skwituje to jako "szaleństwo". W rodzinie Chodakowskich dojdzie do bardzo trudnego momentu, a wszyscy będą niemal płakać! Anetę i Olka czeka bardzo smutne rozstanie.

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" dojdzie do sporego zamieszania i sprzeczki Anety oraz Olka. Przyszli rodzice są podekscytowani nową rolą, ale nie da się ukryć, że boją o to, jak się w niej odnajdą. Wiadomo było, że Chodakowscy nie chcieli poznać płci dziecka, a raczej naciskał na to Olek. Tuż przed wizytą u ginekologa, gdzie Aneta uda się z Izą, przyszła mama aż nie będzie mogła wytrzymać, żeby nie poznać płci swojego dziecka. W końcu ustalą z Izą, że lekarka zdradzi jej wieści o tym, czy na świat przyjdzie pierwszy syn czy córka. Aneta nie wytrzyma z ciekawości.

- Co ty się tak uśmiechasz? Co ona ci powiedziała? - zapyta Aneta w 1642 odcinku "M jak miłość", kiedy będą wychodziły od ginekologa. - Przecież obiecałam, nie powiem ci - rzuci Iza. - Ojej, a ja obiecałam Olkowi, że nie zapytam lekarki, a teoretycznie gdybym się dowiedziała od ciebie... - zacznie snuć plany Chodakowska, ale Iza nie ujawni sekretu, co doprowadzi do późniejszego sporu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

W 1642 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin udadzą się na kolację, a Anta i Olek zajmą się w tym czasie Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska). Pożałują, że Iza nie zdradziła płci dziecka, bo oboje uznają, że chcą poznać nowinę. 

- To jest wszystko twoja wina, bo to ty się uparłeś, że nie chcesz poznać płci dziecka - wyrzuci mężowi Aneta w 1642 odcinku "M jak miłość". - Co? - Olek będzie bardzo zdziwiony. - No tak, a teraz Iza wie, ja nie wiem i uważasz, że... - zacznie dyskutować Chodakowska, ale Olek jej przerwie. - Zaraz, zaraz, to ty powiedziałaś, że nie chcesz znać płci dziecka, żebyśmy nie wiedzieli, bo będzie niespodzianka! - zarzuci jej poirytowany lekarz. - Nie zwalaj teraz wszystkiego na mnie! - krzyknie Anta. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

Afera w 1642 odcinku "M jak miłość" będzie trwała do momentu, kiedy z imprezy wrócą Iza i Marcin. Aneta od razu napadnie na przyjaciółkę.

- Iza, chodź tutaj, by my czekami tutaj jak na szpilkach. Olek już wie, że ty wiesz - powie Aneta, a Olek przytaknie. - Ale wy jesteście pokręceni, wystarczyło spytać lekarkę - zaśmieje się Iza w 1642 odcinku "M jak miłość", ale przyszli rodzice zaczną nalegać na ujawnienie tajemnicy i w końcu dowiedzą się, że będą mieli synka!  - Dobrze... Będziecie mieć... Cuuuu... Cudownego syna! Gratuluję - powie Iza i wszyscy naprawdę się wzruszą, ale jednocześnie będzie to smutny moment, bo czeka ich przecież rozstanie. Chodakowscy wyjeżdżają za granicę i właśnie w Wiedniu odbędzie się poród Anety. Iza i Marcin muszą się pogodzić z faktem, że czeka ich długa rozłąka z rodziną. 

M jak miłość odcinek 1642 ZWIASTUN. Argasiński odnajdzie Patrycję, a Jakub Karski dowie się kim jest Kasia!
Najnowsze