M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

M jak miłość, odcinek 1645: Ojciec Uli umiera! Jakubczyk zaszokuje córkę testamentem

2022-03-01 8:51

W 1645 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) dowie się szokującej prawdy o ojcu. Jakubczyk (Michał Breitenwald) skrywa tajemnicę, o której nie wie Lisiecka. Przeżyje wstrząs, kiedy odkryje, że tata jest śmiertelnie chory! Bronek nie był najlepszym ojcem, a w życiu wybrał pijaństwo i życie lekkoducha, a nie zajęcie się córką. Mimo wszystko Ula na swój sposób stara się pomagać Jakubczykowi, ale nie ma pojęcia, że zostało mu naprawdę niewiele czasu! W 1645 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw prawda o testamencie, który sporządza umierający Jakubczyk.

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" Ula nadal będzie zamartwiała się o ojca, który pojawił się w jej życiu znienacka i nawet wysłał list sądowy, w którym pozywa ją o alimenty. Jak się okazuje, to podejrzany sąsiad Jakubczyka "macza palce" w ciąganiu Lisieckiej po sądach. W 1645 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw nowe fakty o Bronisławie. Ula znów pojedzie do ojca, który nie stroni od alkoholu i trudno przeprowadzić z nim merytoryczną rozmowę. Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) bardzo nie spodoba się, że żona tak angażuje się w sprawy ojca i wyczuje, że sprawa jest podejrzana. 

Kiedy Lisiecka w 1645 odcinku "M jak miłość" znów stawi się u Jakubczyka, zacznie przeglądać jego dokumenty. Właśnie wtedy odkryje druzgocące papiery medyczne i w ten sposób dowie się o złym stanie zdrowotnym ojca. Jakubczyk jak dotąd nie powiedział jej, że boryka się z poważnymi problemami, które zagrażają jego życiu. Dopiero wieczorem Ula ujawni mężowi prawdę o ojcu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

W 1645 odcinku "M jak miłość" Lisiecki pożałuje, że skrytykował żonę zamiast wesprzeć ją w trudnym momencie. Kiedy się zreflektuje i spróbuje załagodzić sytuację, usłyszy od żony, że Jakubczyk jest śmiertelnie chory! Ula załamie się i wybuchnie płaczem, bo pomimo wszystko, chodzi o jej biologicznego tatę! Lata temu Bronisław zaniedbał córkę i jak sama przyznaje, nie wiadomo, co by się stało, gdyby nie pomoc rodziny Mostowiaków, która wspiera ją do dziś i uznaje za pełnoprawnego członka rodziny. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Magda przyzna Andrzejowi, że już dłużej nie wytrzyma! Dla niej to będzie już koniec - ZDJĘCIA

Jakubczyk w 1645 odcinku "M jak miłość" zajmie się sporządzaniem testamentu, co dowiedzie tylko, że jego dni są policzone. Mężczyzna nie podejmie walki o swoje życie, z ze znalezionych przez Ulę dokumentów będzie wynikało, że ojciec ma nikłe szanse na przeżycie. Czy mimo wszystko podejmie walkę o życie Bronisława? Nawet jeśli, sytuacja jest na tyle skomplikowana, że może nie być już ratunku. Testament, którym zajmie się Jakubczyk w 1645 odcinku "M jak miłość" z pewnością zaszokuje Ulę. Na pewno nie jest gotowa, by pożegnać ojca już na zawsze. 

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Najnowsze