M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

2022-02-28 10:31

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) przekroczy wszelkie granice. Dowie się, że Patrycja (Alżbeta Lenska) nie przebywa już w Gdańsku i z powrotem znajduje się w domu Argasińskiego (Karol Strasburgr). Oszalały z miłości i chęci zemsty na ordynatorze Wojciechowski, posunie się do strasznego kroku. W 1646 odcinku "M jak miłość" uda się pod dom Jerzego i jego żony i wznieci ogień! Nie zważy, że w środku będzie ciężarna kobieta, które może nie dać rady uciec. Łukasz wymyśli bardzo niebezpieczny sposób na zemstę, a cała sytuacja skończy się dla niego fatalnie.

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz dostanie bardzo ciekawe informacje o Patrycji, która uciekła od męża tyrana, bo ten faszerował ją lekami i właściwie można mówić o ubezwłasnowolnieniu. Argasińska znów wyląduje w willi ordynatora, a nowe fakty o kobiecie wyjdą na jaw dzięki jej kuzynce z Gdańska. W 1646 odcinku "M jak miłość" Dominika (Magdalena Bocianowska) zacznie współpracować z Łukaszem, ale nie ma pojęcia, do czego posunie się mężczyzna.

Oszalały z miłości do Argasińskiej i chęci zemsty wobec ordynatora, osobiście uda się pod posiadłość Jerzego. Z informacji od Dominiki będzie wiedział, że ciężarna kobieta znajduje się w środku. Krakowska przekaże mu także, że Patrycja wcale o nim nie zapomniała i mówiła dość sporo o łączącym ich uczuciu. To dodatkowo zmotywuje go do działania, ale chyba całkiem oszaleje, bo nie przemyśli konsekwencji skrajnie nieodpowiedzialnego pomysłu, który może prowadzić do tragedii. 

Przeczytaj: Zmiany w M jak miłość i innych hitach TVP na znak solidarności z Ukrainą. Co z emisja? Jest oficjalny komunikat

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie bardzo przemyśli plan "odbicia" Argasińskiej z rąk ordynatora i zacznie działać po omacku. Dotrze pod willę i na miejscu wpadnie na niebezpieczny pomysł, by podpalić dom Jerzego! Uzna, że tylko tak może zmusić mieszkańców do ewakuacji, a kiedy zaprószy ogień, Patrycja wyłoni się z domu. W 1646 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski ułoży stertę liści i wznieci pożar! Nie przemyśli, że właśnie stwarza wielkie niebezpieczeństwo dla ciężarnej, która może nie mieć tyle sił, by o własnych siłach sprawnie wydostać się z domu. 

Akcja Łukasz i tak się nie uda, bo Argasiński szybko zareaguje na próbę wzniecenia pożaru. Wezwie policję, która stawi się na miejscu i aresztuje chłopaka! Funkcjonariusze nie będą mieli wątpliwości, że wina leży po stronie Łukasza, a Jerzy znów zrobi z siebie ideał. Przedstawi się jako ofiara, nie oprawca. Wojciechowski w "M jak miłość" zacznie mieć poważne kłopoty.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze