M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyrwie Patrycję z domu Argasińskiego przed porodem?! Sam nie da rady odbić ukochanej

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyrwie Patrycję z domu Argasińskiego przed porodem?! Sam nie da rady odbić ukochanej

M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyrwie Patrycję z domu Argasińskiego przed porodem?! Sam nie da rady odbić ukochanej

2022-02-25 21:46

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) pozna całą prawdę o tym jak Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) uwięził Patrycję (Alżbeta Lenska) w domu, jak ją znalazł i zmusił do tego, by do niego wróciła. Wojciechowski nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Argasiński to psychopata, w dodatku powiązany z mafią! Ze strachu o Patrycję i jej nienarodzone dziecko w 1646 odcinku "M jak miłość" tuż przed porodem Łukasz obmyśli plan jak wyrwać ukochaną z pułapki męża tyrana. Ponieważ jednak sam nie zdoła odbić Patrycji z rąk Argasińskiego, to do akcji przeciwko ordynatorowi zaangażuje profesjonalistów. Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz postawi wszystko na jedną kartę, żeby uratować Patrycję przed Argasińskim. Nie da mu jednak spokoju myśl, że ukochana kobieta chce go wpakować do więzienia, wrobić w przestępstwo, czyli próbę podpalenia willi ordynatora. Oczywiście początkowo Wojciechowski nie będzie miał pojęcia, że za wszystkim stoi Argasiński, który kolejny raz zmusi żonę, żeby trzymała byłego kochanka jak najdalej od nich i dziecka, które ma się lada moment narodzić.

Patrycja w 1646 odcinku "M jak miłość" będzie tuż przed porodem, w sytuacji bez wyjścia, bo Jerzy nie cofnie się przed niczym, żeby spełniła każde jego żądanie. Właśnie dlatego zezna na policji, że Łukasz chciał podpalić ich dom, wzniecić pożar z zemsty za to, że go zostawiła. Jak podaje światseriali.interia.pl podczas przesłuchania na policji Łukaszowi pomoże ojczym Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek). Ale dopiero detektyw Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) w 1646 odcinku "M jak miłość" wyjaśni Łukaszowi motywy działania Patrycji.

Dzięki niemu w 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz dowie się, że Patrycja od samego początku chciała go chronić przed Argasińskim, bo to niebezpieczny człowiek, gotów nawet zabić, żeby zatrzymać żonę przy sobie. Wojciechowski szybko się przekona, że ordynator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Kolejny raz Jerzy napuści na kochanka żony bandytów od Hermana (Piotr Łukawski). Ale tym razem w 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz zdoła uciec!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1646: Patrycja pogrąży Łukasza zeznaniami na policji ! Tylko Budzyński może mu pomóc - ZDJĘCIA

Zaraz potem w 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz dowie się od swojej matki Marty (Dominika Ostałowska), że Argasiński to lekarz mafii, zamieszany w przekręty medyczne, który wyciąga z więzienia groźnych przestępców! Choć Marta słowem nie wspomni synowi, że Patrycja urodzi jego dziecko, to ujawni wreszcie kim naprawdę jest Argasiński i co ma na sumieniu. Łukasz zrozumie jak wiele dla niego ryzykuje Patrycja.

Sprawdź też: M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! W tym domu zamieszka z Łukaszem? - WIDEO

Kiedy w 1646 odcinku "M jak miłość" prawda o Argasińskim wyjdzie na jaw Łukasz postanowi wyrwać Patrycję z domu męża psychola. Ze strachu przed tym, że nie poradzi sobie w akcji odbicia ukochanej poprosi o pomoc detektywów - Jakuba Karskiego i Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Ale jeszcze nie wiadomo czy uda mu się uratować Patrycję i ostatecznie pokonać Argasińskiego.

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze