M jak miłość, odcinek 1646: Bandyci Hermana skatują Łukasza! Nigdy nie wyleczy się z tej miłości

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Bandyci Hermana skatują Łukasza! Nigdy nie wyleczy się z tej miłości

M jak miłość, odcinek 1646: Bandyci Hermana skatują Łukasza! Nigdy nie wyleczy się z tej miłości

W 1646 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) po raz kolejny naśle na Łukasza (Jakub Józefowicz) bandytów Hermana (Piotr Łukawski). Widać podły ordynator nie odniesie żadnego sukcesu donosząc na Wojciechowskiego na policję. Na nic zda się uwięzienie Patrycji (Alżbeta Lenska) w zaawansowanej ciąży w domu. Argasiński będzie musiał znów użyć przemocy, aby spróbować zabić prawdziwą miłość Łukasza i Patrycji. Ale jak zwykle nie uda mu się to - Łukasz nawet ciężko skatowany w 1646 odcinku "M jak miłość" nie wyleczy się ze swojego uczucia do Argasińskiej.

"M jak miłość", odcinek 1646 - wtorek, 16.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ujawniamy: w 1646 odcinku "M jak miłość" Argasiński skorzysta z oferty Hermana i wyda zgodę na atak na Łukasza! Wojciechowski nie ucieknie bandytom, którzy potrafią dopaść każdego i skatować do nieprzytomności. Już raz Argasiński wysłał chuliganów na podobną akcję, ale ciężko pobity Łukasz wstał na nogi i znów walczył o Patrycję. Czy tym razem będzie podobnie? 

Od 1644 odcinka "M jak miłość" Patrycja znów będzie uwięziona za murami swojej posiadłości. Na straży domu będzie stała już nie tylko surowa Bogna (Katarzyna Skrzynecka), ale przede wszystkim sam Argasiński. Łukasz podejmie jednak próbę uwolnienia ukochanej, a Argasiński naśle na niego policję. Ale jak widać, nic to nie da, skoro znowu bandyci w 1646 odcinku serialu wykonają za ordynatora "czarną robotę". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

Jak dokładnie będzie wyglądał bandycki atak na Łukasza w 1646 odcinku "M jak miłość" jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Czy ciężko pobity Łukasz trafi do szpitala, czy też sam dojdzie do siebie, możemy być pewni, że o swojej ukochanej Patrycji nie zapomni. 

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Patrycja i Łukasz w "M jak miłość" w końcu zamieszkają razem i będą wychowywać swojego syna! Jak do tego dojdzie - dowiemy się śledząc wątek w nowych odcinkach serialu.   

Czytaj także: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze