M jak miłość, odcinek 1639: Marysia i Rogowski ukryją przed Barbarą chorobę. Tylko tak zapobiegną tragedii - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1639: Marysia i Rogowski ukryją przed Barbarą chorobę. Tylko tak zapobiegną tragedii - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1639: Marysia i Rogowski ukryją przed Barbarą chorobę. Tylko tak zapobiegną tragedii - ZDJĘCIA

2022-02-17 10:09

W 1639 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) podejmie trudną decyzję, żeby chronić chorą na serce Barbarę (Teresa Lipowska), której ostatnio stan się pogorszył! Rodzina Rogowskich stanie w obliczu poważnej choroby, która dotknie wszystkich. Chodzi oczywiście o Kingę (Katarzyna Cichopek), jej problemy ze wzrokiem i ryzyko, że zupełnie oślepnie. Ale strach o zdrowie Barbary w 1639 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Marysia i Artur (Robert Moskwa) zdecydują, żeby ukryć przed seniorką rodu Mostowiaków chorobę, która będzie miała straszne skutki. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1639 - poniedziałek, 21.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Strach Rogowskich o życie Barbary w 1639 odcinku "M jak miłość" zmusi ich do podjęcia ryzykownej decyzji, by chronić seniorkę rodu przed wszelkimi złym wiadomościami, które mogłyby pogorszyć jej stan. Od lat Barbara choruje na serce i nadciśnienie, bywają dni, że czuje się gorzej. Marysia i Artur dbają o to, żeby zażywała leki, przechodziła badania, a ostatnio namówili ją nawet na więcej ruchu - spacery na świeżym powietrzu z kijkami nordic walking w towarzystwie Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Mimo wszystko w 1639 odcinku "M jak miłość" Rogowscy nie będą ryzykować przekazania Barbarze strasznej wiadomości o chorobie Kingi!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1639: Skandal u Mostowiaków! 13-letnia Basia spędzi noc z Dawidem. Marysia pozwoli córce spać z chłopakiem w jednym łóżku - ZDJĘCIA

Zatroskana Marysia w 1639 odcinku "M jak miłość" wróci do Grabiny po krótkim pobycie u Zduńskich przy Deszczowej, ale myślami będzie cały czas z Kingą i Piotrkiem (Marcin Mroczek), którzy staną w obliczu walki z chorobą grożącą trwałą ślepotą! Zanim jeszcze dojdzie do rodzinnego domu w Grabinie zadzwoni do Artura, żeby przekazać mu najnowsze informacje o stanie Kingi. Okaże się, że czeka ją kolejna seria badań, konsultacje u wybitnego neurologa.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1643: Kinga przejdzie operację oczu, ale i tak straci wzrok? Ślepota Zduńskiej ciosem dla całej rodziny - WIDEO

Jak zwykle w trudnych chwilach Rogowski w 1639 odcinku "M jak miłość" znajdzie odpowiednie słowa, by wesprzeć żonę. - Trzeba będzie być dobrej myśli...- Łatwo ci mówić, nie było cię tam, nie rozmawiałeś z nią... - wyzna Marysi. Jednak dzięki ukochanemu zupełnie się nie załamie i zdoła robić dobrą minę do złej gry przed Barbarą. Bo w 1639 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała żadnych wątpliwości, że ze względu na chore serce Barbary nie może jej powiedzieć prawdy o Kindze.

- Ne mów nic mamie. Ona ma kłopoty z tym ciśnieniem, jeszcze jej coś się stanie. Nie chcę, żeby się martwiła... - Marysia w 1639 odcinku "M jak miłość" uzna, że jeśli Barbara dowie się o chorobie, może się to dla niej źle skończyć. - Jasne, wszystko w swoim czasie...

Jedyną osobą, która w rodzinie Rogowskich w 1639 odcinku "M jak miłość" pozna prawdę o stanie Kingi tracącej wzrok będzie Basia (Karina Woźniak). 13-letnia córka Marysi i Artura podsłucha rozmowę rodziców i domyśli się, że wydarzyło się coś złego i dlatego mama tak nagle wyjechała do Warszawy do Zduńskich. Rogowski zapewni Basię, że na pewno wszystko będzie dobrze i problemy Kingi ze wzrokiem uda się wyleczyć, ale sam nie będzie o tym przekonany.

- Proszę cię, ani słowa babci. Nie chcemy jej denerwować, ona ostatnio i tak nie najlepiej się czuję... - uprzedzi córkę. Tajemnica Rogowskich w 1639 odcinku "M jak miłość" będzie bezpieczna przez jakiś czas. Jednak znając dociekliwość Barbary wcześniej czy później odkryje, że Kinga może stracić wzrok.

M jak miłość, odcinek 1639. Mąż Oli zniszczy jej zaręczyny z Tadeuszem
Najnowsze