M jak miłość, odcinek 1643: Kinga przejdzie operację oczu, ale i tak straci wzrok! Ślepota Zduńskiej ciosem dla całej rodziny - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1643: Kinga przejdzie operację oczu, ale i tak straci wzrok! Ślepota Zduńskiej ciosem dla całej rodziny - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1643: Kinga przejdzie operację oczu, ale i tak straci wzrok? Ślepota Zduńskiej ciosem dla całej rodziny - WIDEO

2022-02-16 8:37

W 1643 odcinku "M ja miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) podda się operacji oczu, ale i tak straci wzrok! To właśnie zabieg okulistyczny będzie dla Zduńskiej ostatnią szansą na to, żeby całkiem nie oślepnąć. Choroba Kingi problemy ze wzrokiem, odwarstwienie siatkówki w obu oczach, które doprowadzi do tego że przestanie zupełnie widzieć będą wymagały błyskawicznych decyzji lekarzy. W 1643 odcinku "M jak miłość" Kinga przejdzie operację w szpitalu, po której jednak nie odzyska wzroku. Cała rodzina Zduńskich zacznie się szykować na najgorsze. Zwłaszcza Piotrek, który będzie musiał się zająć niewidomą Kingą i czwórką dzieci. Zobaczcie WIDEO z tych scen w "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1643 - poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Co będzie z Kingą w "M jak miłość", która w 1643 odcinku straci wzrok w jednym oku, a do tego dopadną ją silne bóle głowy? Z każdym dniem nawet z bliska będzie widziała coraz gorzej, przed oczami coraz częściej będzie miała tylko niewyraźne zarysy twarzy bliskich osób, ukochanego męża i dzieci. Najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniają sceny z kolejnych odcinków, która dowodzą, że walka Kingi z chorobą zagrażającą trwałą ślepotą potrwa bardzo długo i dotknie całą rodzinę. Ale najgorsze wydarzy się kiedy pewnego ranka Kinga obudzi się niewidoma!

Czy Kinga z "M jak miłość" straci wzrok i znów będzie niewidoma jak kiedyś?

Wkrótce w "M jak miłość" lekarz okulista (Wojciech Billip) po konsultacji z neurologiem wykluczy u Kingi guza mózgu, ale trochę potrwa nim postawi ostateczną diagnozę i stwierdzi dlaczego u pacjentki tak szybko dochodzi do odwarstwienia siatkówki. Kiedy Zduńska kolejny raz trafi do szpitala, bo przestanie widzieć na jedno oko przejdzie kolejne badania, które w 1643 odcinku "M jak miłość" wykażą u niej ostry atak jaskry, który może doprowadzić do zupełnej ślepoty. Ten nieodwracalny proces będzie mogła powstrzymać tylko operacja Kingi. Nie wiadomo jednak czy zabieg się uda.

Nie przegap: M jak miłość. Tak choroba Kingi wpłynie na rodzinę Zduńskich. Nie wszyscy będą patrzeć na to jak Kinga straci wzrok - WIDEO

Fragmenty "Kulis serialu M jak miłość" i urywki scen z 1643 odcinka już po operacji Kingi, gdy będą obok niej Piotrek i syn Misiek (Aleksander Bożyk) nie pozostawią zbyt wiele nadziei na to, że ten dramat szybko się skończy. - Kinga i Piotrek myśleli, że ten koszmar mają już za sobą. Wróciły do nich wspomnienia utraty wzroku sprzed lat... Piotrek robi wszystko, żeby nie pokazać lęku jaki mu towarzyszy w tej sytuacji. Pomału dochodzi do niego świadomość, że w przypadku utraty przez Kingę wzroku cała odpowiedzialność za rodzinę i żonę spadnie na niego. Stara się być dla niej wsparciem. Wie, że ona strasznie się boi... - zapowiedział Marcin Mroczek.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Katarzyna Cichopek, która po latach w "M jak miłość" znów będzie niewidoma i będzie musiała zagrać najbardziej emocjonujące sceny w historii serialu, zdradziła, że ślepota Kingi wpłynie na dalsze losy rodziny Zduńskich. Zwłaszcza na jej dzieci, których Kinga długo nie będzie mogła zobaczyć. Na szczęście ani Piotrek, ani rodzice i przyjaciele nie zostawią jej samej w tą tragedią. Choć dopiero w 1643 odcinku "M jak miłość" rozegra się najgorsze, kiedy Kinga po operacji zrozumie, że nie widzi!

- Kinga dokładnie wie z czym się mierzy. Zna swojego przeciwnika. Teraz jest w zupełnie innej sytuacji. Jest mamą, ma czwórkę dzieci, z czego dziewczynki są naprawdę malutkie i potrzebują mamy. Kinga za wszelką cenę stara się nie pokazywać emocji. Nie chce ich straszyć. Jest to wyjątkowo trudne zadanie, bo sama w środku jest przerażona. Pisze różne scenariusze. Na każdą ewentualność... Kinga na wsparcie rodziny. To jest niesamowita siła, która ją niesie, daje jej nadzieję. I nawet jeśli wydarzy się najgorsze i straci wzrok, to nie będzie nieszczęśliwa, bo będzie wiedziała, że jest otoczona ludźmi, którzy naprawdę szczerze ją kochają i zawsze jej pomogą - wyznała Katarzyna Cichopek w "Kulisach serialu M jak miłość". 

M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1643. Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek)
Kinga przejdzie operację, żeby nie stracić wzroku! Choroba Zduńskiej ciosem dla całej rodziny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze